„Žvaigždžių karai: Paskutiniai džedajai“ – tokio „už kadro“ klipo dar nebuvo

Savaitgalį vykstanti studijos „Disney“ paroda D23 stebina visus gerbėjus. Vienas šios parodos akcentas – naujausias toli toli esančios galaktikos nuotykis, apie kurį vis dar turime labai mažai informacijos. Ir, nors šįkart nebuvo pristatytas filmo anonsas, gavome praktiškai kažką panašaus, jei ne dar geriau – klipą iš vaizdų „už kadro“, savo nuotaika nenusileidžiantį tikram anonsui.

Pirmiausia, tai gauname trumpai žvilgtelti į aštuntojo epizodo filmavimo aikštelę, kartu su kelių aktorių komentarais. Bene liūdniausia stebėti Carrie Fisher, kurios jau nebėra gyvųjų tarpe. Prie šios slogios nuotaikos prisideda ir tokiem klipam visiškai nebūdinga epinė muzika. Tiesa, ji ne tik sukelia „slogų“ jausmą, bet ir didybę, mat kiti kadrai atrodo be galo smagiai.

Galime nemažai sužinoti ir apie patį filmą, kaip aktoriai atsiliepia apie šios dalies režisierių Rianą Johnsoną ir jo indėlį į patį filmą. Kaip klipe mini Daisy Ridley: „Nors visi žino, kad tai antroji trilogijos dalis, filmas yra lyg atskiras“. Gal tai ir net visai gera mintis, kuri nevers nenorinčių sekti visos istorijos nuo pradžių. Kaip galime suprasti, filmas dar labiau plėtos veikėjų istorijas ir tai skamba be galo įdomiau. Na, o daugiau, verta sužinoti tiesiog peržiūrėjus šį klipą.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Daisy Ridley, Johnas Boyega, Oscaras Isaacas, Kelly Marie Tran, Carrie Fisher, Domhnallas Gleesonas, Andy Serkis, Benicio Del Toro, Markas Hamillas ir kiti.

„Žvaigždžių karai: Paskutiniai džedajai“ kinus pasieks gruodžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles