Į naująjį „Vaiduoklių medžiotojų“ filmą sugrįš dar vienas senasis medžiotojas

Į naująjį „Vaiduoklių medžiotojų“ filmą sugrįš dar vienas senasis medžiotojas

Originaliuosiuose „Vaiduoklių medžiotojuose“ (angl. „Ghostbusters“) vieną pagrindinių vaidmenų atlikęs aktorius Ernie‘is Hudsonas pasirodys ir naujajame filme. Anksčiau neypatingai gerai apie visiškai naują istoriją su vien tik moterimis atsiliepęs aktorius bus ir naujajame filme, praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Šią informaciją pateikė filmavimo procese dalyvavę šaltiniai. Kaip teigiama, aktorius vakar apsilankė filmavimo aikštelėje. Tai buvo paskutinioji „Vaiduoklių medžiotojų“ filmavimo diena. Taigi, galima spręsti, kad aktorius pasirodys gana mažame vaidmenyje. Tiesa, kol kas neaišku, ar šįkart jis suvaidins savo senąjį vaidmenį Vinstoną Zedemorą. Dėl aktoriaus dalyvavimo projekte kino studija „Sony“ atsisakė pateikti komentarą.

Anksčiau E. Hudsonas buvo paklaustas, ką mano apie vien tik moteris „Vaiduoklių medžiotojas“, bet jam tokia istorija nepasirodė labai gerai. Jo teigimu, tai buvo „Bloga mintis“. Bet akivaizdu, kad aktorių vis tiek paviliojo galimybė pasirodė naujame filme. E. Hudsonas nebus vienintelis originalusis medžiotojas, pasirodysiantis perkūrime. Anksčiau buvo paskelbta, kad filme pasirodys ir Billas Murray‘us.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks gerai žinomos Holivudo komikės ir komedijų aktorės Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones ir KateMcKinnon. Prie moteriško kolektyvo prisijungs ir superherojų Torą įkūnijęs Chrisas Hemsworthas.

Naujoji Paulo Feigo režisuota „Vaiduoklių medžiotojų“ vizija kino teatrus pasieks 2016 metų liepos 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles