Antrajame „Paskutiniojo raganų medžiotojo“ anonse atgimsta raganų karalienė

Kino studija „Lionsgate“ išplatino jau antrąjį pilną „Paskutiniojo raganų medžiotojo“ (angl. „The Last Witch Hunter“) anonsą, kuriame per amžius keliaujantis nemirtingas kovotojas grumiasi su antgamtiniais gyviais. Dar daugiau efektų prikištame anonse jau galima įžvelgti bendrą vaizdą ir šiek tiek susipažinti su filmo istorija.

Modernus pasaulis turi daug paslapčių, bet pati didžiausia – tarp mūsų vis dar gyvenančios raganos. Tai žiaurios būtybės, siekiančios sunaikinti pasaulį Juodąja mirtimi. Armijos medžiotojų kovojo su mistinių galių turinčiu priešu daugelį amžių, įskaitant ir Kaulderį, galingą karį, kuriam pavyko nužudyti raganų karalienę. Prieš pat mirtį karalienė prakeikė Kaulderį ir perdavė jam savo nemirtingumo dovaną, visam laikui atskirdama jį nuo žmonos ir dukros, perkeltų į kitą pasaulį. Šiandien Kaulderis yra paskutinis savo padermės atstovas, nuolat medžiojantis palaidai lakstančias raganas, ir toliau gedintis seniai prarastos šeimos. Galiausiai raganų karalienė prikeliama ir siekia atkeršyti savo žudikui, sukeldama galingą mūšį, galintį pražudyti visą žmoniją.

Antrasis anonsas atrodo kur kas geriau už pirmąjį. Čia jau matosi rimtas darbas su specialiaisiais efektais, todėl ir raganos, taip pat ir kiti monstrai, atrodo kur kas kokybiškiau nei ankstesniame pristatyme. Nieko naujo, kad filme matysime urzgiantį Viną Dieselį, bet čia jis valdys liepsnojantį kalaviją ir tai atrodo tikrai neblogai. Yra ir kelios humoro užuomazgos, bet kaži, ar jis čia bus svarbus. Akivaizdu, kad filmas klajos tarp kelių pasaulių, o ar bus kokia nors loginė seka – paaiškės tik filmo metu. Bet kokiu atveju, anonsas gražus, bet jau mačiusiems ne vieną filmą su pavadinimais, prasidedančiais „Paskutinis“, gali kilti abejonės dėl filmo siužeto įdomumo.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Vinas Dieselis, Michaelas Caine‘as, Rose Leslie ir Elijah Woodas. Filmas kinus turėtų pasiekti jau labai greitai. Teoriškai, „Paskutinis raganų medžiotojas“ kinus pasieks spalio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles