„Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinys pakibo ant plauko

„Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinys pakibo ant plauko

Amerikietiškos versijos „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girld with the Dragon Tattoo“) tęsinio nebus. Apie tai viename iš savo interviu pranešė  pagrindinio vaidmens atlikėja, aktorė Rooney Mara.

„Abejoju, ar tai kada nors įvyks. Žinoma, labai liūdna negrįžti prie šios istorijos vėl, bet, man rodos, tokių planų studija „Sony“ neturi, nepaisant to, jog buvo išleisti milijonai dolerių knygų ekranizacijų teisėms. Tas scenarijaus variantas, kurį aš skaičiau, man labai patiko – jis kardinaliai skiriasi nuo knygos.“ – pasakė aktorė.

Pirmasis filmas pasirodęs 2011 metais buvo paremtas bestseleriu tapusios Stiego Larssono trilogijos pirmąja dalimi, o jį režisavo žinomas kriminalinių trilerių asas Davidas Fincheris. Pagrindinius vaidmenis juostoje atliko Danielis Craigas, Christopheris Plummeris, Robin Wright, Joely Richardson, Stellanas Skarsgardas ir kiti aktoriai. Pagrindinio vaidmens atlikėja Rooney Mara buvo nominuota už savo darbą JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimui.

Nepaisant literatūrinio kūrinio populiarumo ir žinomų aktorių ansamblio, juosta sugebėjo užsidirbti visame pasaulyje vos 233 milijonus dolerių, kas 90 milijonus dolerių kainavusiam  filmui išties kuklus pasiekimas. Juosta nesugebėjo atmušti visų produkcijos išlaidų, todėl studija neskubėjo pradėti su tęsiniu susijusių darbų.

Pirmosios dalies režisierius D. Fincheris ne kartą buvo sakęs, jog su mielu noru sugrįžtu prie šios istorijos pratęsimo, tačiau negavęs „žalios šviesos“ iš studijos „Sony“ jis susikoncentravo ties kitais projektais. Vienu iš jų tapo pats jo karjeroje pelningiausias, praeitais metais kinuose pasirodęs filmas, „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“), užsidirbęs virs 365 milijonų dolerių visame pasaulyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles