Arnoldas Schwarzeneggeris sugrįš ir šeštame „Terminatoriuje“

Arnoldas Schwarzeneggeris sugrįš ir šeštame „Terminatoriuje“

Legendinis veiksmo filmų aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris suvaidins ir šeštoje žymiosios kino franšizės „Terminatorius“ (angl. „The Terminator“) dalyje, kurios filmavimas numatytas 2016-ųjų m. vasarą. Kaip skelbia kino portalas „Arnold Fans“, tokį pareiškimą padarė pats aktorius per susitikimą su savo gerbėjais Budapešte.

Aktorius nepatikslino koks bus jo vaidmuo antroje naujosios trilogijos dalyje. Anksčiau tapo aišku, kad filmo „Terminatorius: Genesys“ (angl. „Terminator: Genisys“) tęsinys ir trečioji dalis bus filmuojamos tuo pačiu metu. Tai leis filmo kūrėjams gerokai sutaupyti.

Filmo „Terminatorius: Genesys“ pasaulinė premjera numatyta šių metų liepos 1-ąją dieną. Be Arnoldo Schwarzeneggerio juostoje pasirodys Emilia Clarke, Jai‘us Courtney‘is, Jasonas Clarke‘as, Matthas Smithas, Aaronas V. Williamsonas, J. K. Simmonsas, Douglasas Smithas, Byung-hunas Lee, Sandrine Holt ir kiti aktoriai. Juosta bus parodyta visuose formatuose, o taip pat ir specialiame 3D formate skirtame tik „IMAX“ kino teatrams.

Naujasis „Terminatorius“ turėtų ne tik perkrauti kadaise populiarią franšizę, bet ir duoti startą naujajai trilogijai. Šeštoji ir septintoji dalys žiūrovų teismui bus pristatytos 2017 m. gegužės 19 dieną ir 2018 m. birželio 29 d. Studija skuba, nes jau 2019 metais visos teisės bus sugrąžintos „Terminatoriaus“ kūrėjui Jamesui Cameronui, kuris ne kartą buvo sakęs, jog jo sukurta istorija pasibaigia ties antrąja dalimi „Terminatorius: Teismo Diena“ (angl. „Terminators“ The Judgement Day“).

Paskutinį kartą Arnoldą Schwarzeneggerį didžiuosiuose kino ekranuose buvo galima pamatyti  filme „Nesunaikinami 3“ (angl. „The Expendables 3“), kuris nesulaukė tokios pat sėkmės kaip ankstesnės trilogijos dalys.

Aktoriaus planuose taip pat yra jo kultinės komedijos „Dvyniai“ (angl. „Twins“) tęsinys ir dar vienas pasakojimas apie kadaise jį į populiarumą iškėlusį  barbarą iš Kimerijos „Legenda apie Konaną“ (angl. „The Legend of Conan“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles