Patvirtinta dar vieno aktoriaus cameo vaidmuo filme „Žvaigždžių karai: paskutinis džedajus“

Praėjusiais metais pasirodžiusi pirmoji „Žvaigždžių karų“ šalutinės trilogijos dalis buvo sutikta itin smagiai bei bendroje įskaitoje tapo dar viena juosta, viršijusi milijono JAV dolerių pelnyto uždarbio ribą. Dauguma žmonių pripažįsta, kad sulig šia dalimi buvo priartėta prie originaliosios trilogijos. Šiais metais kino teatruose pasirodys jau aštuntasis serijos epizodas „Žvaigždžių karų: paskutinis džedajus“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“), todėl po truputį daugėja gandų ir šia tema.

Septintame „Žvaigždžių karų“ epizode režisierius J. J. Abramsas puikiai užslapstė bent kelis žinomus aktorius. Kiek vėliau po juostos premjeros režisierius pripažino, kad Danielis Craigas suvaidino „Stormtrooper’į“, o Simonas Peggas pasirodė Unkar Plutto vaidmenyje. Aktorius Johnas Boeyga leido suprasti, kad aštuntame epizode išvysime ir „Pašėlusio Makso: Įtūžio kelio“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) žvaigždę Tomą Hardy. Jeigu tikėti seniau pasirodžiusiais gandais, aktorius turėtų suvaidinti „Stormtrooper’į“, kuris turėtų susitikti su Akademijos laikų draugu – Finnu (akt. John Boyega), o šis tuo metu vykdys slaptą misiją. Teigiama, kad kartu su Tomu Hardy filmavimo aikštelėje buvo ir Princai Williamas bei Harry, o paprašytas tai pakomentuoti, J. Boeyga atsakė: „Aš pavargau nuo tų paslapčių. Taip, jie buvo filmavimo aikštelėje. Jie ten buvo. Pavargau nuo tų slėpimų. Jeigu neklystu, tai jau gi buvo paviešinta. Taip pat buvo ir Tomas Hardy“.

Teigiama, kad filme taip pat išvysime ir pasaulyje puikiai pažįstamą dainininką. Populiarios grupės „Take That“ lyderis Gary Barlow prieš kelis mėnesius duodamas interviu užsiminė, kad tikrai pasirodys aštuntame epizode: „Aš tikrai nebūsiu „Stormtrooper’is“, bet filme – vaidinsiu. Jūs tikrai išvysite mano veidą“.

Į didžiuosius kino ekranus „Žvaigždžių karai: paskutinis džedajus“ atkeliauja jau šių metų Gruodžio 15-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles