Marion Cotillard atsidurs „Žudikų brolijos“ ekranizacijoje

Marion Cotillard atsidurs „Žudikų brolijos“ ekranizacijoje

Populiarioji prancūzų aktorė, Oskaro laureatė Marion Cotillard pasirašė sutartį su studija „Ubisoft“ dėl savo dalyvavimo ilgai lauktoje populiariosios kompiuterinių žaidimų serijos „Žudikų brolija“ (angl. „Assassins Creed“) ekranizacijoje, kurioje pagrindinį vaidmenį turi atlikti Michaelas Fassbenderis.

Koks būtent vaidmuo bus paskirtas prancūzei nepranešama, tačiau akivaizdu, jog jos dalyvavimas šiame projekte susijęs su pačiu pagrindinio vaidmens atlikėju ir būsimo filmo prodiuseriu M. Fassbenderiu, su kuriuo aktorė visai neseniai buvo susitikusi Viljamo Šekspyro „Makbeto“ (angl. „Macbeth“) filmavimo aikštelėje.

„Žudikų brolija“ taps bendru studijų „Ubisoft“ ir „New Regency Pictures“ projektu, o už pasaulinę distribuciją bus atsakinga viena didžiausių pasaulio kino kompanijų „20th Century Fox“. Juostos filmavimo darbai turi prasidėti dar šių metų rudenį, o paties filmo premjera numatyta 2016 metų gruodžiui.

Anksčiau filmo premjera buvo numatyta 2015 metų rugpjūčio 8 dieną, tačiau studijos niekaip nespėjo pasiruošti filmavimui, todėl projektas buvo kelis kartus nukeltas vėlesniam laikui. Juostos biudžetas sieks apie 100 milijonus dolerių, ir, jei filmas bus finansiškai sėkmingas, mūsų lauks dar viena perspektyvi franšizė.

Paskutinį kartą aktorę Marion Cotillard buvo galima pamatyti filme „Dvi dienos, viena naktis“ (angl. „Two Days, One Night“), už kurį jį buvo nominuota Oskarui geriausios aktorės kategorijoje. Šiais metais ją bus galima pamatyti naujojoje „Makbeto“ ekranizacijoje ir išgirsti animaciniame filme „Mažasis princas“ (angl. „The Little Prince“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles