Elegantiškasis C.Firthas suvaidino brutaliausią vaidmenį savo karjeroje

Vasario 13 dieną, visų įsimylėjusių dienos išvakarėse, Lietuvos kino ekranus pasieks populiariosios grafinės novelės „KINGSMAN. Slaptoji tarnyba“ ekranizacija, kuria ilgus metus kruopščiai ruošė „Ateini čia arba gausi į dūdą“ (angl. „Kick-Ass“) ir „Iksmenai: Pirma klasė“ (angl. „X-Men: First Class“) režisierius Matthew Vaughnas. Filmą galima apibūdinti kaip savotišką Džeimso Bondo, Džeisono Borno ir Ytano Hanto nuotykių mišinį, kuriam dirigavo legendinis komiksų rašytojas Markas Millaras.

Filmo siužetinė linija sukasi aplink chuliganą Garį, kuris niekaip negali susitaikyti su savo tėčio mirtimi. Po vieno iš jo paties sukeltų incidentų su kitais rajono užgauliotojais, jam tenka sprukti. Laimei, vaikiną pastebi visko matęs ir patyręs šnipų šnipas Haris Hartas. Veteranas po savo kietu sparneliu priglaudžia Garį, kuriam jis išgelbėjo gyvybę. Jaunąjį savo kolegą jis įtrauks į kvapą gniaužiančias istorijas ir išmokys visų, pačių slapčiausių slaptųjų agentų darbo subtilybių.

Pagrindiniame vaidmenyje atsidūrė moterų numylėtinis, charizmatiškasis Colinas Firthas, kuris labiausiai visiems asocijuojasi su jį išpopuliarinusiomis romantinėmis komedijos ir melodramomis. „Bridžitos Džouns dienoraščio“ (angl. „Bridget Jones‘s Diary“) žvaigždė pirmą kartą savo karjeroje pasiruošia tokiam brutaliam pasirodymui, kurio metu jo priešai neteks galūnių, o kraujo upės sugebės užlieti visas gatves. Kaip sako aktorius, tai pats įdomiausias ir daugiausiai jėgų kainavęs vaidmuo. „Tokio savęs aš dar nemačiau. Liejau prakaitą, žudžiau žmonės ir buvau tuo patenkintas“, – sakė C. Firthas per filmo pristatymą Londone.

Filme taip pat suvaidino kultinis aktorius Samuelis L. Jacksonas, legendinis „Žvaigždžių karų“ aktorius Markas Hammilas, vienas ryškiausių šių dienų britų aktorių Markas Strongas ir žymusis Michaelas Caine‘as.

Puikiai užsienio kino kritikų įvertinta veiksmo komediją „KINGSMAN. Slaptoji tarnyba“ į visus Lietuvos ekranus atkeliaus vasario 13 dieną ir savo ruožtu uždarys užsistovėjusį kino žiemos sezoną atidarydama duris į prabangiausius ir labiausiai laukiamus metų filmus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles