Amžinai gyventi prakeiktas Vinas Dieselis filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ mėgins išgelbėti žmoniją

Nepalaužiamasis Vinas Dieselis ištvermę pademonstravęs „Greitų ir įsiutusių“ filmuose ir slapstęsis nuo persekiotojų „Rydiko kronikose“ šįsyk medžiotoju taps pats. Naujajame fantastiniame veiksmo filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“) jo herojaus Kolderio laukia nelengva užduotis pasiruošti lemiamai kovai su šimtmečius žmones kankinusiomis galingomis raganomis, pasiruošusiomis žmonijai suduoti paskutinį smūgį.

Pats Kolderis – nemirtingasis. Kadaise jis nugalėjo didingiausią raganą, kuriai priklausė amžino gyvenimo dovana ir nemirtingumą įgavo pats. Tačiau šis jam – tikras prakeiksmas, dėl kurio jis buvo atskirtas nuo šeimos šiame gyvenime ir neteko galimybės su žmona ir dukra susitikti po mirties. Šimtus metų kovojantis prieš žmonėms pikta linkinčias būtybes Kolderis yra vienintelis likęs karys, galintys sustabdyti pasaulinio masto tragediją. Nors filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ intriguojančiai papasakojama V.Dieselio herojaus priešistorė, pagrindinis juostos veiksmas rutuliojasi šių dienų pasaulyje.

Kolderis priklauso „Kirvio ir kryžiaus“ kovotojus vienijančiai organizacijai, kurios misija per amžius buvo duoti atkirtį anapus slypinčiam tamsiam raganų ir nelabųjų pasauliui. Tam, kad susidorotų su raganų galios židiniu, nemirtingasis privalo žengti į priešišką ir nepažįstamą teritoriją. Populiariame seriale „Sostų karai“ matyta aktorė Rose Leslie tampa V.Dieselio palydove į slėpiningą sapnų pasaulį. Filme žiūrovai taip pat išvys aktorius Elijah Woodą ir Michaelą Caine‘ą.

„Mano personažas Kolderis nepanašus į jokį iki šiol mano vaidintą herojų. Jį kūriau man tamsiu laiku. Džiaugiuosi gerbėjų meile vėl ir vėl kinuose pasirodantiems mano herojams, bet tikiuosi, kad suprasite mano norą pasirodyti naujame amplua ir įvertinsite mano pastangas“, – savo „Facebook“ paskyroje prieš porą dienų parašė V.Dieselis. Filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ filmavimai vyko tuoj po „Greiti ir įsiutę 7” darbų pabaigos, kurie buvo atidėti dėl aktoriaus Paulo Walkerio, kuris buvo geras V.Dieselio draugas, mirties.

Grėsmingiausios raganos, kokios tik yra vaikščiojusios žeme, yra pasiryžusios sunaikinti mūsų pasaulį filme „Paskutinis raganų medžiotojas“, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 30 dieną.

Filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles