Naujasis Robotas policininkas gali prisijungti prie „Savižudžių būrio“

Naujasis Robotas policininkas gali prisijungti prie „Savižudžių būrio“

Filmo „Savižudžių būrys“ kūrėjai po Tomo Hardy‘io atsisakymo vaidinti jų juostoje baigė paieškas ir rado naująjį kandidatą į Riko Flago vaidmenį, kuriuo gali tapti naujojo „Roboto policininko“ (angl. „Robocop“) žvaigždė Joelis Kinnamanas.

Be J. Kinnamano filme turėtų pasirodyti aktoriai Willas Smithas (Deadšotas), Margot Robbie (Harlė Kvin), Jaredas Leto (Džokeris), Jai‘us Courtney‘is (Kapitonas Bumerangas) ir super modelis Cara Delevingne (Ragana). Visi jie jau gegužės mėnesį atsidurs filmavimo aikštelėje, kurioje praleis keturis įtemptus filmavimo mėnesius.

„Savižudžių būrys“ yra sunkių nusikaltėlių grupė, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti juose pačiuose.

Dabar „Savižudžių būrys“ kartais pasirodo serialo „Strėlė“ (angl. „Arrow“) rėmuose, tačiau jau kuris laikas sklido kalbos apie grupės atskyrimą. Tiesa, kalbos sklido apie mini serialą, ne filmą.

Paskutinį kartą aktorių Joelį Kinnamaną buvo galima pamatyti prieš metus pasirodžiusiame naujame „Robote policininke“, o šiais metais jis turėtų pasirodyti naujausiame režisieriaus Terrence‘o Mallicko filme „Taurių riteris” (angl. „Knight of Coups“), karinėje dramoje „Vaikas 44“ (angl. „Child 44“) ir fantastiniame nuotykių filme „Artūras ir Lanselotas“ (angl. „Arthur & Lancelot“).

„Savižudžių būrį“ režisuos „Įniršio“ (angl. „Fury“) kūrėjas Davidas Ayeris, o premjera numatoma 2016 metų rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles