Andrew Garfieldas apie Martiną Scorsesę: „Jis žino kas jis toks ir niekas to iš jo neatims“

Andrew Garfieldas apie Martiną Scorsesę: „Jis žino kas jis toks ir niekas to iš jo neatims“

Po to, kai Andrew Garfieldas suvaidino Žmogų-vorą, atrodo, aktorius priėmė rimtų sprendimų savo karjeroje. Pastaruoju metu mes jį matome vaidinantį kritikų liaupsinamose juostose, o už vaidmenį „Pjūklo keteroje“ (angl. „Hacksaw Ridge“) šis amerikiečių-britų aktorius buvo nominuotas „Oskarui“ geriausio aktoriaus kategorijoje.

Melo Gibsono režisuotoje karinėje dramoje A. Garfieldas vaidina Antrojo pasaulinio karo kovos lauko mediką Desmondą Dosą, kuris dėl religinių įsitikinimų atsisako imti ginklą į rankas bei jį naudoti.

Bet tai ne vienintelis su tikėjimu ir religija susijęs vaidmuo, kurį aktoriui teko pastaruoju metu atlikti. Jau greitai Lietuvos kino teatruose jį išvysime Martino Scorsesės filme „Tyla“ (angl. Silence“), kurį režisierius sukurti norėjo jau keletą dešimtmečių.

Šioje juostoje A. Garfieldas atlieka jėzuitų misionieriaus Sebastiano Rodrigeso vaidmenį. Tačiau jis nėra vienintelis žymus aktorius naujausiame M. Scorsesės filme – ekrane taip pamatysime Adamą Driverį ir Liamą Neesoną.

Nors filmas buvo palankiai sutiktas kritikų, tačiau pagrindinių apdovanojimų komisijos neįvertino šio filmo. Neseniai paskelbtose „Oskarų“ nominacijose filmo „Tyla“ pavadinimas buvo paminėtas vieną kartą – juosta nominuota už geriausią kinematografiją.

„Žinoma, aš noriu, kad darbas būtų pastebėtas, bet yra kaip yra“, – teigė A. Garfieldas. Ir nors filmas daug apdovanojimų nesulauks, aktorius neabejoja, kad filmas ilgam įsirėš į žmonių atmintį.

„Tai vienas iš tų filmų, kurie įeina į žmonių samonę ir pakeičia juos. To tikriausiai nepavyksta padaryti filmams, kurie pripažinimo sulaukia greitai, tačiau nėra reikšmingi bėgant laikui“, – kalbėjo aktorius.

Andrew Garfieldas mano, kad „Tylos“ režisieriui M. Scorsesei jau nebereikia nieko įrodinėti.

„Juk tai Martinas Scorsese! Jis žino kas jis toks ir niekas to iš jo neatims.“

„Tyla“ Lietuvos kino teatruose pasirodys vasario 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles