„Kapitono Phillips“ žvaigždė prisijungia prie „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinio

„Kapitono Phillips“ žvaigždė prisijungia prie „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinio

Filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) tęsinio kūrėjai išties nesismulkina ir į savo komandą priima tik aukščiausio kalibro aktorius. Kaip dabar praneša „The Hollywood Reporter“, prie solidžiosios grupės prisijungia ir Barkhadas Abdi.

Aktorius žiūrovams yra geriausiai pažįstamas iš filmo „Kapitonas Filipsas“ (angl. „Captain Phillips“). Už Tomo Hankso laivą pagrobusio pirato vaidmenį B. Abdi buvo apdovanotas kalnui apdovanojimų, tarp jų – ir Oskarui.

B. Abdi prisijungia prie žadą atimančios aktorių komandos. Tęsinyje vaidins originalo žvaigždė ir karjeros atgijimą išgyvenantis Harrisonas Fordas. Prie jo prisijungs Ryanas Goslingas, atliksiantis svarbiausią filmo vaidmenį, Robin Wright bei Mackenzie Davis.

Nors Ridley Scottas negrįš režisuoti tęsinio ir šiuo metu yra užsiėmęs „Prometėjo“ tęsinio kūrimu, filmas vis tiek turi rimtą kūrybinę komandą. Juostą režisuos Dennisas Villeneuve, sukūręs tokius filmus kaip „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“) ir „Priešas“ (angl. „Enemy“). Kinematografas – garsiausias dabartinių laikų šios profesijos atstovas Rogeris Deakinsas.

Scenarijų, kurio veiksmas vyks praėjus keliems dešimtmečiams nuo originaliojo filmo įvykių, parašė pirmosios dalies scenaristas Hamptonas Fancheris bei Michaelas Greenas.

Juostos filmavimas prasidės jau liepos mėnesį. Filmo premjera – 2017 m. spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles