Kinai kurs savo „20000 mylių po vandeniu“ versiją

Kinai kurs savo „20000 mylių po vandeniu“ versiją

Žiulio Verno knyga „20000 mylių po vandeniu“ ilgą laiką kino industrijai visai nerūpėjo, o dabar romano adaptacijų pasipylė daugiau nei reikia. Kaip skelbia „Deadline“, filmą pagal garsųjį kūrinį statys ir kinai.

Kinų kompanija „Bliss Media“ finansuos mokslinės fantastikos filmą ir jau surado režisierių. Juo taps filmų „Tylioji kalva“ (angl. „Silent Hill“) ir „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) kūrėjas prancūzas Christophe‘as Gansas. Nors „Deadline“ nežino, kuo filmas gali skirtis nuo knygos, neabejojama, kad jo veiksmas vyks Kinijoje.

Romaną, pasakojantį apie ilgą kelionę povandeniniu laivu, adaptuoti kurį laiką planuoja ir amerikiečiai. Šiemet bus pradėta statyti ir holivudinė jo versija – režisierius Bryanas Singeris studijai „20th Century Fox“ pateiks savo viziją. B. Singeris apie „20000 mylių po vandenių“ ne kartą yra užsiminęs kaip apie savo svajonių projektą, todėl galima tikėtis, jog jis bus išties inovatyvus.

Negana to, „Disney“ studija stato filmą apie pagrindinį romano veikėją kapitoną Nemo. Juosta, kurią režisuotų Jamesas Mangoldas, pasakotų apie kapitono gyvenimą iki įvykių knygoje, todėl ši versija ženkliai skirsis nuo kitų.

Pasak „Deadline“, ir amerikiečių, ir kinų versijos bus pradėtos filmuoti šių metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles