Danielis Craigas veda derybas dėl vaidmens filme „Kingsai“

Danielis Craigas veda derybas dėl vaidmens filme „Kingsai“

Britų aktorius Danielis Craigas veda derybas dėl vaidmens naujame „Mustangių“ (angl. „Mustang“) režisierės Denizės Gamze Ergüven filme „Kingsai“ (angl. „Kings“). Jau anksčiau skelbta, kad pernai sėkmingai debiutavusios jaunos turkų režisierės D. G. Ergüwen pirmajame anglakalbiame filme vaidins Oskaro laureatė Halle Berry. Būsimoji juosta pasakos apie 1992 m. Los Andželą apėmusią įtampą, kilusią po to, kai policijos pareigūnai sumušė juodaodį taksistą Rodney‘į Kingą. D. Craigas pretenduoja vaidinti South Central rajone gyvenusį vienišių Olį – vienintelį tuo metu ten tenykštį baltaodį, – kuris susidraugauja su H. Berry personažu – tvirta ir globėjiška motina, besirūpinančia visu būriu vaikų. Riaušėms apėmus miestą, Olis H. Berry veikėjai, kuri paslapčia yra jį įsimylėjusi, padeda apsaugoti vaikus nuo nevaldomo smurto. Filmas „Kingsai“ bus kuriamas panašia maniera kaip ir jo pirmtakas „Mustangės“ – čia susipins tiek šviesios, tiek tamsios emocijos.

Andai riaušės, kilusios po to, kai buvo išteisinti R. Kingą sumušę policininkai, išplito po visą Los Andželą ir nesiliovė šešias dienas. Neramumai pareikalavo 55 žmonių gyvybių. Policininkų veiksmai buvo slapta užfiksuoti buitine kamera – vėliau šis įrašas tapo policijos brutalumo simboliu.

„Kingsai“ yra D. G. Ergüven svajonių projektas – apie jį režisierė pradėjo svajoti vos tik baigusi studijas prestižinėje Paryžiaus Fémis kino mokykloje. D. G. Ergüwen pirmiausia šį projektą pristatė 2011 m. Kanų kino festivalio Koprodukcijos mugės ateljė ir tik paskui apsisprendė savo režisūriniam debiutui pasirinkti „Mustanges“ – juosta, nufilmuota Turkijos kaimelyje, pasakoja apie penkių jaunų našlaičių seserų gyvenimą ir konservatyvios bendruomenės keliamas kliūtis, su kuriomis augančioms merginoms tenka susidurti. Filmas sužavėjo tiek kritikus, tiek žiūrovus. „Mustangės“ buvo nominuotos Oskarui geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje, o Prancūzijoje sumušė „Box Office“ rekordus, vien šioje šalyje surinkęs pusės milijono žiūrovų auditoriją.

Kadangi vis panašiau, kad D. Craigo ir Bondiados kūrėjų keliai pasuks skirtingomis kryptimis, aktorius ima dairytis kitų, su agento 007 serija nesusijusių projektų. Kiek anksčiau buvo pasiekusi žinia, kad D. Craigas ketina prisijungti prie Steveno Soderbergo kuriamos komedijos „Logan Lucky“, kurioje be jo dar vaidins Channingas Tatumas, Riley Keogh , Adamas Driveris bei Oskaro laureatė Hillary Swank. D. Craigas taip pat sutiko vaidinti televizijos seriale „Purity“, statomame pagal Jonathano Frazeno romaną, pasakojantį apie jauną aktyvistę Purity (dar vadinamą Pip), kuri leidžiasi į platųjį pasaulį ieškoti savo tėčio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles