Bus perkuriami „Aš žinau, ką veikei aną vasarą“ ir „Riksmas“ filmai

Bus perkuriami „Aš žinau, ką veikei aną vasarą“ ir „Riksmas“ filmai

„Blumhouse“ yra prodiuserio Jason’o Blum’o studija, daugiausiai kurianti siaubo žanro filmus. Tokios juostos kaip „Grėsmingas“ (angl. „Sinister“), „Pradink“ (angl. „Get Out“), „Paranormalūs reiškiniai“ (angl. „Paranormal Activity“) ir daugelis kitų yra šios studijos kūriniai. Didžioji dalis šios studijos filmų tampa finansiškai sėkmingi ir šiais metais Jasonas Blumas finansavo savo pirmąjį klasikinio siaubo filmo perdirbinį „Helovinas“ (angl. „Halloween“). Po pirmojo perdirbinio prodiuseris nesiruošia sustoti ir paskelbė, kad planuojama perkurti dar du siaubo filmus.

„Aš žinau, ką veikei aną vasarą“ (angl. „I Know What You Did Last Summer“) ir „Riksmas“ (angl. „Scream“) yra du sėkmingi siaubo filmai, išleisti 1996 ir 1997 metais. Abu susilaukė finansinės sėkmės ir jų kultūrinė įtaka yra jaučiama iki dabar. „Riksmas“ sulaukė trijų tęsinių, kurių paskutinis buvo išleistas 2011 metais. Dabar studija kovoja dėl teisių perkurti abu filmus, o Blumas sako jau turįs kelias mintis abiejų filmų perdirbiniams.

Dar nėra aišku, ar abu filmai bus tiesiog perdirbiniai ar tęsiniai, nes šiais metais pasirodantis „Helovinas“ nėra tiesioginis perdirbinys, jis tiesiog tęsia istoriją, tačiau jo pavadinimas yra toks pat, kaip ir pirmojo. Neaišku, kada pasirodys žinios apie čia aptartų filmų kūrimą, tačiau „Helovinas“ kino teatruose pasirodys jau šių metų spalio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles