Tilda Swinton ruošiasi prisijungti prie „Marvel“ visatos

Tilda Swinton ruošiasi prisijungti prie „Marvel“ visatos

„Marvel“ studija tęsia tradiciją į savo šimtus milijonų atnešančius filmus pakviesti ir geriausius kino pasaulio aktorius. Šįkart, kaip išsiaiškino „The Hollywood Reporter“, studija nusitaikė į aktorę Tildą Swinton.

Pasak leidinio šaltinių, T. Swilton veikiausiai pasirodys filme „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“), pasakosiančiame apie „Marvel“ kino visatoje dar nematytą veikėją.

Filme „Daktaras Streindžas“ bus pasakojama apie genialų chirurgą, kuris nebegali naudotis savo rankomis. Siekdamas atgauti rankų jutimą jis išbando visas galimas priemones, tačiau jam padeda tik galinga magija.

Jeigu gandai pasitvirtins, T. Swinton šiame filme turės itin rimtą vaidmenį. Ji turėtų įkūnyti Senolį (angl. Ancient One), kuris mokina naujus burtininkus ir ieško, kas taptų naujuoju Didžiuoju Burtininku. Komiksuose Senolis yra vyriškosios giminės, todėl tikėtina, kad „Marvel“ pakeis šio veikėjo lytį, nors T. Swinton, pernai filme „Viešbutis „Didysis Budapeštas“ (angl. „Grand Budapest Hotel“) grimo pagalba pasendinta dešimtimis metų, galėtų nesunkiai įkūnyti bet ką.

Aktorę artimiausiu metu bus galima pamatyti vienoje laukiamiausių šių metų komedijų „Katastrofa“ (angl. „Trainwreck“). Ji taip pat pasirodys galingame, žvaigždžių prikimštame brolių Coenų filme „Tegyvuoja Cezaris“ (angl. „Hail, Caesar!”).

Tuo tarpu filme „Daktaras Streindžas“ ji prisijungs prie ne ką mažiau įspūdingos aktorių komandos su pagrindinį veikėją įkūnysiančiu Benedictu Cumberbatchu priešaky. Tikėtina, kad prie jų prisijungs ir aktorius Chiwetelis Ejioforas.

„Daktaras Streindžas“ kino teatruose pasirodys 2016 metų lapkričio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles