Po „Greiti ir įsiutę 7“ planuojama sukurti dar bent tris dalis

Po „Greiti ir įsiutę 7“ planuojama sukurti dar bent tris dalis

Tik pasklidus gandams, kad „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) mini serialas greitu metu bus pabaigtas aštuntąja dalimi, kurią po siaubo filmų kategorijoje besispecializuojančio Jameso Wano sukūrusio tokias juostas kaip „Pjūklas“ (angl. „Saw“) , „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“), „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“), „Tūnąs tamsoje 2“ (angl. „Insidious: Chapter 2“) režisuoti sugrįš Justinas Linas, režisavęs trečią, ketvirtą, penktą ir šeštą „Greitų ir įsiutusių“ dalis, „Universal“ studijos vadovai oficialiai patvirtino, kad ketinama sukurti mažiausiai dar bent tris „Greitų ir įsiutusių“ tęsinius.

Tačiau prieš metus avarijoje žuvus vienam pagrindinių šios franšizės aktorių Paului Walkeriui, „Greitų ir įsiutusių“ tęsinių ateities perspektyvos tapo miglotos. Aktorius žuvo, kai septintoji dalis dar nebuvo baigta filmuoti, todėl vėlesniuose tęsiniuose jo vaidintą Brajaną O‘Konerį su CGI technologijos pagalba greičiausiai įkūnys jo brolis Cody‘is. Jis jau išbandė šios technologijos ypatumus, nes užbaigiant septintosios dalies darbus, jis privalėjo pasirodyti filmavimo aikštelėje pakeičiant savo velionį brolį.

Studijos vadovai tiki šviesiomis šios franšizės perspektyvomis. „Paulas yra ir visada bus svarbi šios kino istorijos dalis. Tačiau čia yra daugybė kitų puikių personažų, taip pat tai yra galimybė įtraukti naujus veikėjus“ taip apie mini serialą, kuriame be velionio Paulo Walkerio vaidino Vinas Dieselis, Dwayne‘as Johnsonas, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez ir daug kitų aktorių, kalba studijos vadovai.

Ketinama stebėti, kaip situacija klostysis su septintąja dalimi, tačiau filmų serijos apie kietus automobilius ir dar kietesnius jų vairuotojus, pajamos, gautos iš paskutinių trijų filmų, tik augo, ir ypač užsienyje, todėl studijos vadovai nusiteikę optimistiškai.

Septintoji „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7“) dalis Lietuvos kino ekranus pasieks jau balandžio 3 dieną. Filme be jau paminėtų aktorių pasirodys keli naujokai tarp kurių Jasonas Stathamas ir veiksmo filmų legenda – Kurtas Russelas. Žadama, jog į franšizę sugrįš ir trečiosios dalies protagonistas, aktorius Lucasas Blackas įkūnijęs Šoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles