Antrajame „50 pilkų atspalvių“ anonse matoma dar daugiau užuominų į gundančias scenas

Internete buvo išplatintas antrasis erotinio romano „50 pilkų atspalvių“ (angl. „50 Shades of Grey“) anonsas. Praėjus keturiems mėnesiams nuo pirmojo anonso pasirodymo knygų gerbėjai gali pasimėgauti dar nematytais kadrais iš būsimo filmo.

Pirmajame anonse raudonasis Kristiano Grėjaus kambarys buvo rodomas it kokia menkutė užuomina, tuo tarpu čia jau galime pamatyti ne tik kambarį, bet ir dalį jame esančių „įrankių“. Taip pat, grojant Beyonce dainai „Haunted“ galima išvysti išties stiprių akimirkų iš karštų sekso scenų.

Nepaisant visko, jau dabar matosi, kad dialogai filme tikrai nespindės. Kita vertus, pačioje knygoje surašyti dialogai yra vaikų lygio, tad tikėtis kažko nuostabaus tikrai nereiktų. Bet galima pasakyti, kad filmą kuriančiai studijai jau kaip ir nebereiktų daugiau jokios reklaminės kampanijos, o filmas vis tiek būtų finansiškai sėkmingas .

Filme bus pasakojama apie literatūros studentę Anastasiją Styl, kurios gyvenimas visiškai apsiverčia po susitikimo su išvaizdžiu milijardieriumi Kristianu Grėjumi. Jis nekaltą merginą supažindina su savo skausmą ir geismą žadinančiomis svajonėmis, kurios persikelia į lovą.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Jamie‘is Dornanas, Dakota Johnson, Rita Ora, Jennifer Ehle, Luke‘as Grimesas ir kt.

„50 pilkos atspalvių“ premjera Lietuvoje numatoma visai prieš Valentino dieną, vasario 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles