Naujasis Džeimso Bondo priešas – Christophas Waltzas

Naujasis Džeimso Bondo priešas – Christophas Waltzas

Quentino Tarantino dėka atrastas talentingasis Christophas Waltzas papildys Džeimso Bondo priešų gretas. Kaip teigia artimiausi studijų „Sony“ ir „MGM“ šaltiniai, aktorius taps pagrindiniu antagonistu 24-ajame filme apie žinomiausią pasaulio šnipą, agentą 007.

Tikslesnės detalės nepranešamos, tačiau šiandien buvo oficialiai patvirtinta „Bondo 24“ filmavimo datos pradžia. Juostos kūrėjai pradės visus darbus jau nuo gruodžio 6 dienos ir tęs iki kovo mėnesio pabaigos. Filmavimo metu bus apkeliautos 7 šalys, tarp kurių Austrija, Italija, Marokas, Meksika ir, žinoma, Jungtinė Karalystė.

Juostą ir vėl kuruoja režisierius Samas Mendesas, kuris 2012 metais pastatė „Operacija Skyfall“ (angl. „Skyfall“). Filmas ne tik pelnė tris Oskarus, bet dar ir tapo pačia pelningiausia Bondo dalimi, peržengusia milijardo dolerių barjerą. Nė vienam serijos filmui nepavyko pasiekti net 600 milijonų. Filme ir vėl susitiks pagrindinio vaidmens atlikėjas, jau ketvirtą kartą žymųjį šnipą įkūnysiantis Danielis Craigas, M pareigas iš Judi Dench perėmęs Ralphas Fiennesas, Naomi Harris panelės Manipeni vaidmenyje ir Q atlikėjas Benas Whisawas. Bondo mergina šį kartą taps prancūzė Lea Seydoux.

Christophui Waltzui tai jau ne pirmas kartas, kai jis įkūnys blogietį. 2009 metais aktorius nuostabiai suvaidinto gestapo siaubą Hansą Landą režisieriaus Q. Tarantino juostoje „Negarbingi šunsnukiai“ (angl. „Inglourious Basterds“ ), už kurį gavo savo pirmąjį Oskarą. Taip pat aktorius buvo pagrindiniu antagonistu veiksmo filme „Žalioji širšė“ (angl. „The Green Hornet“).

Jau visai greitai vokiečių kilmės aktorių bus galima pamatyti šmaikščioje komedijoje „Kaip atsikratyti boso? 2“ (angl. „Horrible Bosses 2“), kurioje jis ir vėl bus blogiečiu. Ironiška, bet ir du artimiausi projektai, 2016 metais išeinantis „Tarzanas“ (angl. „Tarzan“) ir penktoji „Karibų piratų“ dalis (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tale No Tales“), taip pat leis Ch. Waltzui pasimėgauti blogiuko amplua.

„24 Bondas“ kino ekranus pasieks jau 2015 metų lapkričio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles