„Didžiojo sprogimo teorija“ buvo pratęsta dar dviems sezonams

„Didžiojo sprogimo teorija“ buvo pratęsta dar dviems sezonams

2007-aisiais metais startavęs serialas „Didžiojo sprogimo teorija“ (angl. „The Big Bang Theory“) prie televizijos ekranų pritraukė daugybę smagios komedijos ištroškusių žiūrovų. Šiais metais serialas švenčia jau 10-ies sezonų jubiliejų, tuo tarpu „CBC Entertainment“ ir „Warner Bros. Television“ pasiekė itin džiuginantį pasiekimą – serialas išsyk buvo pratęstas 11 ir 12-iems sezonams.

Atrodo, kad viena džiugi žinia veja kitą – būtent praėjusią savaitę „CBC“ paskelbė, kad bus kuriamas ir „Didžiojo sprogimo teorijos“ šalutinis projektas apie Jaunajį Šeldoną, kuris pasakos devynerių metų berniuko istoriją. Pasak „The Hollywood Reporter“, komedijos kūrėjai Chuckas Lorre ir Billas Prady jau kuria scenarijų apie tai, kaip jaunasis Šeldonas gyvena Rytų Teksase ir kokius nuotykius šis patirs aukštojoje mokykloje. Pranešama, kad Šeldoną vaidins jaunasis Iainas Armitage’as, o seriale išvysime ir Zoe Perry bei Lance’ą Barberį.

Žinoma, šie sprendimai yra visiškai logiški – „Didžiojo sprogimo teorija“ yra žiūrimiausia komedija tarp svarbiausios, 18-49 metų, JAV žiūrovų auditorijos, o dr. Šeldonas Kuperis – vienas mėgstamiausių televizijos veikėjų pasaulyje. Per pastaruosius penkis sezonus kiekviena serija siekė stulbinamus 19,4 milijonų žiūrimumo rezultatus, kas šiuo metu serialui leidžia tvirtai jaustis pirmoje vietoje tarp žiūrimiausių serialų.

Skelbiama, kad į vienuoliktą sezoną sugrįš visos pagrindinės serialo žvaigždės: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik ir Melissa Rauch.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles