Stevenas Spielbergas atskleidė, koks yra jo mėgstamiausias superherojų filmas

Stevenas Spielbergas atskleidė, koks yra jo mėgstamiausias superherojų filmas

Be abejo, Oskaro laureato ir vieno garsiausių šiuolaikinių režisierių Steveno Spielbergo nuomonė yra svari ir domina daugelį – ypač, jei jis pasisako kino klausimais. Kanų festivalyje viešintis amerikiečių režisierius, čia pristatantis nekonkursinį darbą „Didysis gerulis milžinas“ (angl. „BFG“), duodamas interviu brazilų interneto portalui „Omelete“ atskleidė, koks yra jo mėgstamiausias superherojų filmas. Ir jo pasirinkimas – visai nauja juosta, kadangi mėgstamiausiu superherojų filmų S. Spielbergas įvardijo James‘o Gunno režisuotą darbą „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „The Guardians of the Galaxy“), sukurtą 2014 m.

„Dievinu Richardo Donnerio „Supermeną“ (angl. „Superman“), Christopherio Nolano „Tamsos riterį“ (angl. „The Dark Knight“), bei pirmuosius „Žmogaus iš geležies“ (angl. „Iron Man“) filmus. Tačiau didžiausią įspūdį man palikęs superherojų filmas, kuris nepretenduoja būti per daug rimtas yra „Galaktikos sergėtojai“. Pasibaigus seansui, palikau salę jausdamas, kad pamačiau kai ką visai naujo kine, be jokio cinizmo ar baimės istoriją pateikti tamsiai, kai tai yra reikalinga“, brazilų portalui pasakojo S. Spielbergas.

Savo ruožtu „Galaktikos sergėtojų režisierius James‘as Gunnas iš karto reagavo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje palikdamas tokį įrašą: „Tai, ko gero, didžiausias komplimentas, kurio sulaukiau per savo gyvenimą. Visko, ko reikia norint tapti režisieriumi, aš, būdamas vaikas, išmokau žiūrėdamas „Indianą Džonsą ir dingusios Sandoros skrynios ieškotojus“ (angl. „Raiders of the Lost Ark“, 1981 m.). Ir tada man kilo klausimas – o kas slepiasi už viso to? Taigi šiandien tik dėl to kuriu filmus.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles