Studija „20th Century Fox“ pakeis Ernį moteriškos lyties klonu

Studija „20th Century Fox“ pakeis Ernį moteriškos lyties klonu

Kino studija „20th Century Fox“ planuoja sukurti filmą „Jėga Iks“ (angl. „X-Force“), kuris papasakos apie naujos kartos Iksmenų komandą. Kaip praneša portalas „Fandago“, kuriam interviu davė juostos „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) režisierius Bryanas Singeris, filme taip pat bus pristatytas naujos kartos Ernis, kuris bus pakeistas moteriškosios lyties klonu X-23.

„Aš apie tai jau kalbėjausi su studija, o taip pat parodžiau jai savo matomą „Jėgos Iks“ koncepciją ir klono X-23 eskizus. Simonas Kinbergas šiuo metu yra ankstyvojoje scenarijaus rašymo stadijoje. Kol kas šiuo metu ir toks projekto statusas. Pažiūrėsim, kas iš to gausis“, – pasakė režisierius Bryanas Singeris.

Komiksuose klonas Iks-23 buvo sukurtas per slaptą programos „Ginklas Iks“ eksperimentą. Kaip ir Ernis, Iks-23 gali greitai regeneruoti savo kūno ląsteles, tačiau ji nėra nemirtinga. Jeigu X-23 patirs rimtesnius sužalojimus, ji gali mirti. Ji turi ant rankų po du nagus, ir po viena ant kojų. Jos nagai sukurti iš to paties metalo kaip ir visas Ernio skeletas, todėl X-23 tampa labai mirtinu priešininku. Ji taip pat puikia valdo kovų menus, nes nuo pat vaikystės buvo treniruojama kaip žudymo mašina.

Kada pasirodys filmas, nepranešama. Tikėtina, jog juosta pasieks kino ekranus 2018-2019 metais, po to, kai jau kitais metais įvyks finalinis Hugh Jackmano pasirodymas filme „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“). „Jėga Iks“ pradės naują „Iksmenų“ skyrių kine.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles