Angelina Jolie kurs dar vieną biografinę dramą

Į režisūros darbus pasinėrusi aktorė Angelina Jolie artimiausiu metu imsis kurti jai labiausiai patinkančio žanro filmą – biografinę dramą. A. Jolie pasirašė sutartį su „Skydance Productions“, pagal kurią ji režisuos dramą „Afrika“ (angl. „Africa“) apie paleoarcheologą Ričardą Lykį ir jo kovą siekiant išgelbėti dramblį.

Filme bus pasakojama pribloškiama istorija apie Afrikos žemyne gimusį Ričardą Lykį, kuris tame pačiame žemyne ieškodavo fosilijų ir pirmykščių žmonių pėdsakų, kol galiausiai jo gyvenimo siekis tapo kova prie dramblių ir raganosių brakonieriavimą. Scenarijų filmui parašė Oskaro laureatas Ericas Rothas, auksinę statulėlę pelnęs už scenarijų „Forestui Gampui“ (angl. „Forrest Gump“).

Filmo pagrindiniu operatoriumi bus Rogeris Deakinsas, su kuriuo A. Jolei dirbo prie kitos biografinės dramos „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“). „Afriką“ prodiusuos pati A. Jolie, kartu su Davidu Ellisonu ir Dana Golberg.

Režisierei ir aktorei tai nebus pirmoji režisuota biografinė drama. Dar šiais metais A. Jolie pristatys naujausią savo režisūrinį darbą „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“), kuriame bus pasakojama apie olimpinį bėgiką, kuris II pasaulinio karo metu yra pašaukiamas į kariuomenę ir galiausiai pakliūna į Japonijos karių nelaisvę. Tai istoriją apie II pasaulinio karo veteraną Louisą Zamperinį, kuris praėjus savaitei po pirmojo filmo anonso paskelbimo mirė.

A. Jolie, visgi, išlieka ir viena stipriausių Holivudo aktorių. Šiais metais pasirodžiusi fantastiniame filme, savotiškoje miegančiosios gražuolės adaptacijoje „Piktadarės istorija“, aktorė sugebėjo sutraukti būrius žmonių. Filmas sulaukė pasakiškos finansinės sėkmės. Per rodymo laiką jis studijai „Disney“ uždirbo beveik 755 milijonus JAV dolerių. Kaip vienos dalies filmas jis pasirodė ypatingai stipriai.

Tačiau ilgais aktorės pasirodymais, greičiausiai, nebegalėsime džiaugtis. Ji dar visai neseniai paskelbė, kad nori visiškai atsiduoti režisūrai ir savo aktorės karjerą baigs su filmu apie istorinę ir iškiliausią Egipto valdovę Kleopatrą. Kada tai bus – neaišku, nes filmo premjeros data dar nėra skelbiama, tačiau galima nuspėti, kad to ilgai laukti nereiks. Žinoma, aktorė visuomet gali persigalvoti, ko ir lauksime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles