„Hobito“ trilogiją vainikuos 45 minučių trukmės mūšio scena

Artėjant gruodžiui visi J. R. R. Tolkieno gerbėjai laukia paskutiniosios fantastinės kelionės „Hobitas: penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: The Battle of Five Armies“), kurią režisavo Peteris Jacksonas. Kai filmo pavadinimas iš „Ten ir atgal“ buvo pakeistas į pretenzingą „Penkių armijų mūšį“ visi tikisi ypatingai galingo finalo, kurį režisierius ir žada parodyti. Finalinė ir pavadinime atsispindinti kova truks 45 minutes.

„Hobitas: Penkių armijų mūšis“ pasakos jau apie paskutiniąją kelionės dalį, kurioje penkios skirtingų rasių armijos keliauja link Vienišojo kalno, kurio jau nebesergsti baisusis slibinas Smogas. Link Vienišojo kalno turtų patraukia žmonių, elfų, orkų, nykštukų ir kalnų erelių armijos.

Kadangi premjera jau nebe už kalnų, režisierius, kartu su visa komanda, baigia dailinti naujausią ir paskutiniąją „Hobito“ trilogijos dalį. Tačiau jis rado laiko duoti trumpą interviu žurnalui ir naujienų portalui „Entertainment Weekly“. Jo teigimu, kuriant įspūdingą pabaigą visi vadovavosi viena esmine taisykle. „Mes turime tokią taisyklę – negalime rodyti daugiau nei dviejų ar trijų kadrų tik su nežinomais žmonėmis. Po to privalome grįžti prie esminių juostos veikėjų, kitaip žiūrovams atsibos stebėti masines kovas“, – teigė P. Jacksonas.

Kurdami masinę kovos sceną P. Jacksonas su komanda labai kruopščiai išanalizavo visus veiksmus ir armijų judėjimus. „Prieš paleisdami pirmąją strėlę turėjome sukurti kraštovaizdį ir išsiaiškinti keletą dalykų patys. Tarkim, jei bus 10 000 orkų, kiek vietos jie užims? Ar jie užims visą slėnį, ar pradings visame bendrame kontekste ir bus it dulkelė?“, – dėstė režisierius.

Filmo kūrėjų komanda ne tik viską apgalvojo, bet ir nubraižė, kaip viskas turėtų atrodyti, kaip turėtų judėti visos armijos. Nuotraukoje viršuje matome spalvotomis rodyklėmis nubraižytą visų armijų judėjimą link Vienišojo kalno.

P. Jacksonas taip pat patvirtino, kad juostoje pasirodys Ereliai. Tie patys, kurie neduoda ramybės dar ir nuo pirmųjų „Žiedų valdovo“ (angl. „Lord of the Rings“) filmų. „Tolkienas ganėtinai labai keistai panaudodavo erelius. Jie pasirodydavo iš niekur ir labai smarkiai viską pakeisdavo. Tačiau šiame filme jie nebus gelbėtojai, o tiesiog įsilies į vieną bendrą veiksmą.“

Paskutiniojoje „Hobito“ dalyje pagrindinius vaidmenis atliks Martinas Freemanas, Luke‘as Evansas, Evangeline Lilly, Orlando Bloomas, Benedictas Cumberbatchas, Ianas McKellenas, Richardas Armitage‘as, Lee Pace‘as Cate Blanchet, Christopheris Lee, Hugo Weavingas ir kt.

„Hobitas: penkių armijų mūšis“ Lietuvos ir pasaulio kino teatrus pasieks gruodžio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles