Išleistas naujas paskutinio serialo „Oranžinė nauja juoda“ sezono anonsas

„Netflix“ išleido naują anonsą, kuriuo glaustai apžvelgiamas paskutinysis serialo „Oranžinė nauja juoda“ (angl. Orange Is The New Black“) sezonas, kuris internetinio transliuotojo platformoje pasirodys liepos 26 d. Dviejų minučių trukmės anonsas parodo, kaip pasisuka buvusių ir esamų kalinių likimai ir panašu, kad laukia tikrai emocionali pabaiga.

Paskutiniajame serialo sezone, Ličfildo moterų kalėjimo damos prieis išvadą, kad kalėjimas jas pakeitė visam likusiam gyvenimui. Išėjusi iš įkalinimo įstaigos Paiper susiduria su kasdieniais sunkumais gyvenime, kol maksimalaus rėžimo kalėjimo viduje korupcija ir neteisybė klesti vis labiau ir labiau. Teistės ir Sindės draugystė kybo ant plauko, kada Teistė pripažįstama kalta dėl kalėjimo sargybinio Piskatelos nužudymo, nors Sindė žino tiesą, tačiau jos neatskleidžia, o Gloria ir jos virtuvės komanda susiduria su naujausia kalėjimo departamento pelno siekimo tikrove.

Sukurtas kino kūrėjos Jenji Kohan ir prodiusuotas kino kompanijos „Lionsgate Television“, serialas pelnė 4 „Emmy“ apdovanojimus iš 19 nominacijų nuo 2013 m., kada įvyko šio serialo premjera, įskaitant ir 2014 bei 2015 m. aktorės Uzo Aduba pelnytus apdovanojimus. Seriale taip pat vaidina tokios žinomos aktorės kaip Taylor Schilling, Natasha Lyonne, kuri savo karjerą dabar tęsia sėkmingesniame „Netflix“ projekte „Matrioška“ (angl. „Russian Doll“), Danielle Brooks ir Adrienne C. Moore.

Nors „Netflix“ šiuo metu turi, panašu, neišsemiamą kiekį originalaus turinio, serialas „Oranžinė nauja juoda“ atstovauja vieną pirmųjų originalių serialų šio transliuotojo istorijoje, kartu su serialu „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“). Aktorių komanda, kuri buvo paskelbta dar spalio mėnesį ir užbaigs šį serialą septintuoju sezonu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles