Aktorės Meryl Streep ir Nicole Kidman vaidins Ryano Murphy filme „The Prom“

Aktorės Meryl Streep ir Nicole Kidman vaidins Ryano Murphy filme „The Prom“

Kino kūrėjas Ryanas Murphy’is parinko aktorius pagrindiniams vaidmenims artėjančiai Brodvėjaus miuziklo „The Prom” filmo versijai, kuri kuriama „Netflix” platformai. Vienus pagrindinių vaidmenų atliks „Oskarų” ir „Emmy” apdovanojimus pelniusios aktorės Meryl Streep ir Nicole Kidman.

„The Prom” filmo adaptacija kuriama remiantis originalia Jacko Viertelo idėja ir Bobo Martino bei Chado Beguelino knyga. Filme taip pat išvysime tokias kino ir televizijos žvaigždes kaip Awkwafina, Jamesą Cordeną, Ariana Grande, Keeganą-Michaelą Key’ų ir Andrew Rannellsą. Miuziklas „The Prom” pasakoja apie keturis kadaise garsiais buvusius Brodvėjaus aktorius, keliaujančius po išgalvotą, konservatyvų Edgevaterio miestelį Indianoje, kada jie perskaito apie indų kilmės merginos, kuri yra lesbietė, patirtį, kuomet jai uždraudžiama į didžiuosius mokyklos šokius atsivesti savo merginą. Jie nori padėti jaunai moksleivei, tačiau dar labiau jie trokšta ir vėl būti žinomi bei svarbūs. Aktorė M. Streep vaidins dukart „Tony” apdovanojimą pelniusią Dee Dee Allen, o J, Cordenas vaidins Barrį Glickmaną – kartu jie kolegos Brodvėjuje ir stebi, kaip jų biografinis miuziklas apie Eleonorą Ruzvelt yra suniekinamas „The New York Times”, kas ir sumenkina jų kaip aktorių reikšmę ir paskatina juos imtis veiksmų padėčiai pataisyti. Į šį didvyrišką žygį jungiasi ir A. Rannelsas, kuris įkūnys Trentą Oliverį – aktorių, kuris susiduria su ne itin sėkmingu periodu savo gyvenime bei N. Kidman, kuri vaidins veteraną choro merginą Angie Dikinson.

Kiti paminėti aktoriai – A. Grande vaidins mokyklų asociacijos vadovės dukrą, K. M. Key’us įkūnys mokyklos direktorių ir romantišką objektą Dee Dee, o Awkwafina vaidins publicistę panelę Šeldon.

Ši R. Murphy’io Brodvėjaus šou filmo adaptacija yra paskelbta pirmoji, po jo ir „Netflix” sutarties pasirašymo. Aktyvus prodiuseris, dirbęs už tokių serialų kaip „Amerikietiška siaubo istorija” (angl. „American Horror Story”) ir „Amerikietiško nusikaltimo istorija” (angl. „American Crime Story”) paliko kino studiją „20th Century Fox Television”, pasirašydamas mega sandorį su internetinės televizijos gigantu „Netflix” už 300 milijonų dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles