Tomas Cruise‘as nesiliauja stebinti – rado trumpą laiko tarpą suvaidinti dar viename filme

Tomas Cruise‘as nesiliauja stebinti – rado trumpą laiko tarpą suvaidinti dar viename filme

Jis karstėsi aukščiausiais pasaulio pastatais, nardė požeminėse vandens kupinose saugyklose, skraidė naikintuvais ir virš žemės lekiančiais dronais, o dabar, ponios ir ponai, Tomas Cruise‘as keliauja į mėnulį. Na, daugiau ar mažiau. Aktorius nusifilmuos projekte „Mėnulio parkas“ (angl. „Luna Park“).

Tai bus jau nebe pirmas kartas, kai T. Cruise‘as dirbs su režisieriumi Dougu Limanu. Anksčiau aktorius filmavosi labai sėkmingame fantastiniame režisieriaus filme „Ties riba į rytojų“ (angl. „The Edge of Tomorrow“), kuriame vis atsukdamas laiką kovojo su ateivių invazija. „Mėnulio parką“ D. Limanas kūrė jau ne vienerius metus, tačiau projektas stiprų postūmį gavo būtent po „Ties riba į rytojų“ pasirodymo, praneša portalas „Variety“.

T. Cruise šiuo metu tikrai yra vienas užimčiausių Holivudo aktorių. Jis dar visai neseniai pradėjo filmuotis filme „Džekas Ryčeris: Negrįžk atgal“ (angl. „Jack Reacher: Never Go Back“), nors vos prieš kelias savaites baigė filmuotis filme apie narkotikų kartelį juostoje „Mena“ (angl. „Mena“). Pastarąjį filmą taip pat režisuoja Dougas Limanas. Taip pat, aktorius ruošiasi šeštosios „Neįmanomosios misijos“ (angl. „Mission impossible 6“) kūrimui, o filmavimo darbai prasidės jau kitą vasarą. Taigi, labai tikėtina, kad „Mėnulio parko“ filmavimas bus įkištas į tarpą tarp „Džeko Ryčerio“ ir „Neįmanomos misijos“.

Tai jau ne pirmas kartas, kai aktorius keliauja iš vienos filmavimo aikštelės į kitą. Anksčiau tokia, tik kiek kuklesnės istorija buvo su „Vaniliniu dangumi“ (angl. „Vanilla Sky“), kai tik baigęs filmuotis šiame filme jis nusiskuto plaukus ir jau po kelių dienų pasirodė Steveno Spielbergo mokslinės fantastikos juostos „Įspėjantis pranešimas“ (angl. „Minority Report“) filmavimo aikštelėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles