Adamas Sandleris sugrįžta pirmajame „Absurdiško šešeto“ anonse ir absurdo tikrai netrūksta

Panašu, kad Adamas Sandelis yra tiesiog neužlenkiamas Holivudo aktorius. Nežinia, kaip jis gauna pinigų eilinėms savo nesąmonėms, bet tikrai gauna. Ir to pavyzdys – naujasis jo filmas „Absurdiškas šešetas“ (angl. „Ridiculous 6“), kuris lyg ir yra būsimo Quentino Tarantino filmo „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „Hateful 8“) ir kiek anksčiau matyto „Nuostabiojo septyneto“ (angl. „The Magnificent Seven“) parodija. Keisčiausia tai, kad filmas pasirodys „Netflix“, o tai daugiau ar mažiau reiškia, kad šį „originalų darbą“ finansavo pats „Netflix“. Stebuklų pasaulyje būna.

Tai bus pirmasis Adamo Sandlerio filmas, kurį jis turi sukurti transliavimo internetu kompanijai „Netflix“. Kiek anksčiau jis pasirašė sutartį, pagal kurią komikas turi pristatyti keturis originalaus scenarijaus darbus. Keistenybės tuo nesibaigia. Juostoje tiesiog prikišta garsių pavardžių. Ir ne tik komedijų, o tiesiog garsių aktorių, gebančių vaidinti ir labai labai geruose filmuose. Taigi, gal tai ir nebus tokia absurdo kupina juosta, kokios galima būtų tikėtis.

Pagal anonsą kiek sunku suprast, apie ką bus filmas. Iš esmės, turėtų netrūkti lėkštų Adamo Sandlerio juokelių, o galiausiai šeši asilai per visas prerijas ieškos dingusio savo tėvo. Tėvo, kuris, akivaizdžiai, nesibodėjo trintis su visokiomis apie kampą besisukančiomis damomis. Pats anonsas yra daugiau ar mažiau apie nieką, tad kažką daugiau apie jį kalbėti ir nėra ką.

Įdomu faktas apie šį filmą yra ir tas, jog dauguma juostoje besifilmuojančių indėnų tiesiog paliko filmavimo aikštelę, nes nebeiškentė gėdos ir rasinių įžeidinėjimų, sklindančių iš scenarijaus. Ir nors anonse keli indėnai pasirodo, klausimas, kaip kūrybinė grupė sugebėjo juos pritraukti sugrįžti į filmavimą.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Adamas Sandleris, Terry Crewsas, Jorge Garcia, Tayloras Lautneris (vaidinantis kapliadantį asilą su skyle tarp dantų), Robas Schneideris, Luke‘as Wilsonas, Harvey‘is Keitelis, Danny‘is Trejo ir dar daug kitų, kurie išvardinti anonse. Labai daug kitų.

Filmas „Netflix“ sistemą pasieks gruodžio 11 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles