Jaredas Leto atskleidžia naujas detales apie Džokerį

Oskaro laureatas Jaredas Leto pirmą kartą viešai kalba apie Džokerio vaidmenį, kurį jis atlieka filme „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Aktorius atskleidžia, kaip jis kankina savo kolegas ir kodėl šis vaidmuo yra tarsi „gimdymas per vyrišką lytinį organą“. Be to, jis pateikia daugiau netikėtų detalių apie šį blogiuką…

„Kaip tik pamaniau, kad Džokeris, greičiausiai visus pasiųstų ir baigtų pokalbį“, taip atsakė aktorius, kai žurnalistai jį paprašė pakomentuoti savo vaidmenį „Savižudžių būryje“. Be abejo, J. Leto labai gerai žino, kad dedasi Klouno – Nusikaltėlių princo galvoje, ypač atsižvelgiant į tai, kad per visą filmavimą jis buvo labai įsijautęs į vaidmenį ir savotiškais „džokeriškais“ pokštais šiurpindavo savo kolegas. Pavyzdžiui, keletą kartų per dieną jis skambindavo Džokerio parankinį Džonį Frostą vaidinančiam Jimui Parrackui, ir liepdavo apipurkšti rožes juodais dažais ar į kuprinę pridėti beveik 25 cm ilgio vinių. „Neabejotinai, tai buvo… atsiribojimo periodas. Buvau pasinėręs pakankamai giliai. Bet tai buvo unikali galimybė ir negaliu įsivaizduoti, kad būčiau ją įgyvendinęs kaip nors kitaip. Buvo smagu žaisti tuos psichologinius žaidimus. Bet tuo pačiu metu ir labai skausminga, lyg būčiau gimdęs per savo kotą“, aiškina J. Leto.

Atskleidęs, kad kurdamas šį vaidmenį klausėsi trečiojo dešimtmečio gospelo muzikos ir skaitė šamanų literatūrą, J. Leto pasiūlė naują įdomų požiūrį į šį kino pasaulio blogiuką: „Manęs neapleidžia nuojauta, kad Džokeris gali būti daug vyresnis, nei žmonės mano. Tai kažkas visiškai skirtingo. Jei nelaužysi taisyklių, nesukursi naujo pasaulio. Manau, kad likusiam gyvenimui apsiraminsiu“.

„Savižudžių būrio“ prodiuseris Charlesas Rovenas taip pat pridėjo, kad Džokerio aprangos stilių įkvėpė Meksikos narkotikų karteliai, nors dabar jis yra „socialesnis… labai sėkmingas ir gudrus verslininkas, neskaitant to, kad yra sociopatas“. Savo ruožtu juostos režisierius Davidas Ayeris pakomentavo, kad J. Leto vaidinamas Džokeris skirsis nuo kino ekrane jau matytų savo pirmtakų: „Komiksų personažas Džokeris kino ekranuose atgis trečią kartą. Tai stiprus personažas, ir tik per kažkokį fantastišką stebuklą, dėl neįtikėtinų dalykų, kuriuos darė Jaredas, dėl nuotraukų, ir dėl dar dėl daugybės detalių, iš ko visa tai susideda, mes pagaminom kai ką nepaprasto. Jis tiesiog gąsdinantis“.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fanas / 2015 spalio 29

    Labai dziaugiuosi del sio aktoriaus, kad pasiryzo vaidinti toki sunku vaidmeni! As dievinu Dzokeri kaip personaza! Laukiam filmo ^^