Gal Gadot gavo pagrindinį moterišką vaidmenį naujajame „Beno Huro“ filme

Gal Gadot gavo pagrindinį moterišką vaidmenį naujajame „Beno Huro“ filme

Portalas „The Hollywood Reporter“ praneša, jog iš Izraelio kilusi stulbinančio grožio modelis ir iš „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „The Fast and the Furious“) franšizės žinoma aktorė Gal Gadot gavo pasiūlymą suvaidinti pagrindinį moterišką vaidmenį naujojoje, žymiojo istorinio epo „Benas Huras“ (angl. „Ben Hur“) ekranizacijoje, kurią ruošiasi filmuoti rusų režisierius ir prodiuseris Timuras Bekmambetovas.

Kaip teigia šaltiniai, aktorė gali suvaidinti vergę Esterą, kuri taps pagrindinio filmo herojaus Beno Huro meilės objektu. Priminsime, kad pagrindinio herojaus vaidmenį atliks Jackas Hustonas, kurį žiūrovai labiausiai prisimena iš vaidmens kriminaliniame seriale „Sausas įstatymas: mafijos gimimas“. Jame aktorius įkūnijo labai charizmatišką personažą – Ričardą Herou. Taip pat filme pasirodys ir Tobinas Kebbelas, kuriam teks suvaidinti geriausio vaikystės Beno Huro draugą, Mesalą, dėl kurio kaltės pagrindinis veikėjas papuls į nelaisvę.

Savo laikais originalus filmas, kurį 1959 metais pristatė režisierius Williamas Wyleris, užsitarnavo net vienuolika Oskarų ir tapo tikru studijos „MGM“ gelbėjimosi ratu nuo bankroto. Juosta taip pat tapo vienu iš įspūdingiausių žanro atstovių, kurios net ir dabar yra beveik neįmanoma perspjauti.

Filmas pasirodys kino teatruose 2016 metų vasario 26 dieną. Tai bus bendras „MGM“ ir „Paramount“ studijų darbas, kurį finansuos keli nepriklausomi abiejų studijų partneriai.

Gal Gadot artimiausių kelių metų bėgyje bus galima pamatyti kaip vieną iš „DC“ komiksų visatos heroję, Nuostabiąją moterį, kuri pirmą kartą pasirodys kino ekranuose jau 2016 metais filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batmans vs. Superman: Dawn of Justice“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles