Pedro Almodovaras praleis 2016 m. Kanų kino festivalį?

Pedro Almodovaras praleis 2016 m. Kanų kino festivalį?

Pedro Amodovaro filmo „Tyla“ (isp. „Silencio“) premjera Prancūzijoje numatyta 2016 m. gegužės 18 d. kas reikštų, jog ispanų režisieriaus naujausias darbas nedalyvaus Kanų kino festivalyje?

Aiškaus atsakymo kol kas tikėtis, žinoma, neverta, tačiau atsižvelgiant į numatomą premjeros datą Prancūzijoje ir tai, kad P. Almodovaras prieš tai jau keturis kartus nuo 1999 m. yra dalyvavęs Kanų kino festivalyje, atrodytų keistai, kad jo dvidešimtasis ilgametražis filmas nebūtų teikiamas konkursinei šio festivalio programai 2016 m.

Kol kas aišku tik tiek, kad jau mažiau kaip po metų žiūrovai išvys naują ispanų sineasto darbą, kurio vyksmas apima 30 metų laikotarpį nuo 1985 m. iki 2015 m., o jo centre atsiduria Julieta (kurią vaidina Emma Suarez, o vėliau – Adriana Ubarte), kurios gyvenimas balansuoja tarp sapno ir beprotybės.

Sprendžiant pagal šį trumpai nupasakotą naujojo filmo siužetą ir pristatomą plakatą, sunku nepastebėti panašumų su Davido Lyncho juosta „Malholando kelias“ (angl. „Mulholland Drive“), į kurią alegoriją galėjo daryti P. Almodovaras. Ypač prisimenant tai, kad D. Lyncho filmas, 2001 m. Kanuose apdovanotas už geriausią režisūrą, baigėsi žodžiu… „Silencio“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles