Susan Sarandon ir J. K. Simmonsas vaidins dramoje „Įsibrovėlė“

Susan Sarandon ir J. K. Simmonsas vaidins dramoje „Įsibrovėlė“

Kino naujienų portalas „Deadline“ praneša, kad scenaristė Lorene Scafaria kurs dar vieną filmą. Kaip skelbiama pranešime, moteris parašė ir režisuos juostą, pavadinimu „Įsibrovėlė“ (angl. „The Meddler“).

Filme bus pasakojama apie vyro netektį neseniai patyrusią moterį, kuri persikelia gyventi į Holivudą tam, kad galėtų būti kuo arčiau savo dukters. Nesiskundžianti pinigų trūkumu ir nusprendžianti ieškoti naujų nuotykių, ji pradeda sau kurti naują gyvenimą.

Tai bus jau trečiasis L. Scafaria parašytas filmas ir antroji jos pačios režisuota juosta. Kaip scenaristė ji debiutavo su filmu „Begalinis Niko ir Noros grojaraštis“ (angl. „Nick and Norah‘s Infinite Playlist“). Šiam filmui susilaukus padorios sėkmės, ji parašė juostą „Kartu iki pasaulio pabaigos“ (angl. „Seeking a Friend For the End of the World“), kurią ji pati ir režisavo. Filme vaidino aktoriai Keira Knightley ir Steve‘as Carellas.

L. Scafaria nesikuklins ir su naujuoju savo filmu. Kaip pranešama, juostoje vaidins aktoriai Susan Sarandon, Rose Byrne ir J. K. Simmonsas. S. Sarandon, kartu įkūnysianti pagrindinę veikėją ir prodiusuosianti patį filmą, žiūrovams yra geriausiai pažįstama kaip Oskaro laimėtoja už pasirodymą filme „Mirtininkas eina“ (angl. „Dead Man Walking“). R. Byrne pastaruoju metu rodosi daugybėje filmų, tačiau dažniausiai specializuojasi komedijose, tokiose kaip „Sunokusios pamergės“ (angl. „Bridesmaids“) ar „Kaimynai“ (angl. „Neighbors“). Tuo tarpu J. K. Simmonsas pasaulinės šlovės susilaukė suvaidinęs praėjusių metų filme „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“), kur už agresyvaus mokytojo įkūnijimą laimėjo geriausio antro plano aktoriaus Oskarą.

Aktorinio talento pripildyta juosta filmavimą pradės jau šį kovą. Filmo premjeros data kol kas neaiški, tačiau sprendžiant iš jo tematikos ir kūrybinės komandos, jis gali pasirodyti per šį arba kitą Oskarų sezoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles