Oficialu: kitas M. Night Shyamalano filmas – „Nepalaužiamojo“ ir „Skilimo“ tęsinys

Oficialu: kitas M. Night Shyamalano filmas – „Nepalaužiamojo“ ir „Skilimo“ tęsinys

Režisierius M. Night Shyamalanas paskelbė, kad kitas jo filmas bus „Nepalaužiamojo“ (angl. „Unbreakable“) ir „Skilimo“ (angl. „Split“) tęsinys, rašo „The Hollywood Reporter“. Tai jis patvirtino keliomis žinutėmis socialiniame tinkle „Twitter“.

Filmas vadinsis „Stiklas“ (angl. „Glass“). Jame bus ir prieš 17 metų pasirodžiusio „Nepalaužiamojo“ pagrindiniai aktoriai Bruce‘as Willisas bei Samuelis L. Jacksonas, kurie vėl įkūnys Deividą ir Elaidžą Praisą/Poną Stiklą. Pavadinimas sufleruoja, kad Samuelio L. Jacksono veikėjas tikrai nebus antraeilis. Filme taip pat pasirodys  ir „Skilimo“ žvaigždė Jamesas McAvoy‘us bei aktorė Anya Taylor-Joy.

„Skilimo“ pabaigoje esanti scena, kurioje pasirodo Bruce‘o Williso vaidinamas Deividas, atskleidė, kad šis filmas vyksta toje pačioje visatoje kaip ir „Nepalaužiamasis“. Tačiau pasirodo, kad Jameso McAvoy‘aus vaidinamą Kevino Krumbo personažą, kuris savo viduje slepia virš dvidešimt asmenybių, galėjome išvysti gerokai anksčiau. M. Night Shyamalanas šį veikėją buvo įtraukęs į pirminį „Nepalaužiamojo“ scenarijaus variantą, tačiau vėliau atsisakė šios idėjos.

Jau aiški ir data, nuo kada galėsime išvysti visus šiuos veikėjus vienoje juostoje – „Stiklo“ premjera įvyks 2019 metų sausio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles