Oscaras Isaacas, Jasonas Momoa ir Gerardas Butleris sujungs jėgas filme „In the Hand of Dante“

Oscaras Isaacas, Jasonas Momoa ir Gerardas Butleris sujungs jėgas filme „In the Hand of Dante“

Didžiosios Holivudo superžvaigždės, aktoriai Oscaras Isaacas, Jasonas Momoa ir Gerardas Butleris susivienys būsimame kriminaliniame trileryje „In the Hand of Dante“, kurį įgyvendins „Oskarui“ nominuotas kino kūrėjas Julianas Schnabelis ir kino legenda įvardijamas režisierius Martinas Scorsese’as, kuris darbuosis kaip vykdomasis prodiuseris.

Juosta „In the Hand of Dante“, kurioje išvysime šį puikų aktorių trejetuką, seks žymaus italų prozininko bei poeto Dante Alighieri poemos „Dieviškoji komedija“ istoriją. Remiantis naujienų portalo „Deadline“ pranešimu, filmas „In the Hand of Dante“ bus kuriamas pagal to paties pavadinimo žurnalisto Nicko Toscheso romaną, kuriame susipina dvi istorijos: viena vyksta XIV amžiuje Italijoje ir seka D. Alighieri istoriją, o kita – 2001 m., kur pasakojama N. Tosches versija.

Istorinė ir šiuolaikinė versijos keičiasi tarpusavyje, pasakojant apie D. Alighieri, kuris bando baigti rašyti savo šedevrą ir leidžiasi į mistinių žinių kelionę Sicilijoje. Tuo tarpu N. Toschesas pats romane veikia kaip tam tikras Dantės žinovas, todėl juodosios rinkos prekeiviai kviečiasi jį patvirtinti „Dieviškosios komedijos“ rankraščio, kurį tariamai parašė pats Dantė, autentiškumo.

Kol kas nėra patvirtinta, kokius vaidmenis atliks Isaacas, Momoa ir Butleris, tačiau pranešama, kad Isaacas atliks pagrindinį vaidmenį (galbūt įkūnys patį N. Toschesą), pakeisdamas Johnny Deppą, kuris iš pradžių buvo prijungtas prie projekto prieš keletą metų.

Kūrybinėje komandoje tarp prodiuserių taip pat yra Jonas Kilikas, Francesco Melzi d’eril iš „MeMo Films“ ir Olmo Schnabelis iš „TWIN Productions“. Šiuo metu „In the Hand of Dante“ kuriamas Italijoje po to, kai buvo sudarytas laikinasis kino kūrėjų ir aktorių susitarimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles