„Aso: Maveriko“ režisieriaus Joseph Kosinski kitas projektas – Formulės 1 filmas su Brad Pitt‘u

„Aso: Maveriko“ režisieriaus Joseph Kosinski kitas projektas – Formulės 1 filmas su Brad Pitt‘u

Režisierius Joseph Kosinski, sėkmingai atgaivinęs „Aso“ (angl. „Top Gun“) seriją su dabar teatruose dominuojančiu „Asas: Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“), apsiima naują projektą, kuris nuo padangių jį nuleis į lenktynių trasą. „Apple“ užtvirtintai nupirko Formulės 1 filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Brad Pitt‘as.

Prie J. Kosinski prisidės ir „Aso: Maveriko“ prodiuseris bei scenarijaus autorius, taip pat vaidmuo gali būti skirtas ir aktoriui Miles Teller, kuris jau kelis kartus yra dirbęs su režisieriumi. Prie komandos dar prijungtas septynis kartus Formulės 1 čempionatą laimėjęs britų lenktynininkas Lewis Hamilton‘as.

Brad Pitt‘as vaidins atsistatydinusį lenktynininką, kuriam vėl teks sugrįžti į trasą su visišku naujoku ir kartu laimėti prieš stipriausius varžovus. Komanda tikisi filmuoti projektą per 2023-ųjų Formulės 1 sezoną, tad galutinio rezultato galime tikėtis apie 2024 metus. Iki to laiko, J. Kosinski gerbėjai už dviejų savaičių galės pamatyti naują režisieriaus veiksmo filmą „Spiderhead“, pasirodysiantį per „Netflix“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles