Gal Gadot ir Dwayne Johnsono duetą išvysime intriguojančioje nuotykių komedijoje

Gal Gadot ir Dwayne Johnsono duetą išvysime intriguojančioje nuotykių komedijoje

Geraširdis milžinas Dwayne‘as Johnsonas tikrai yra tas aktorius, kuris garantuoja finansinę filmo sėkmę. O jei jam kompaniją palaiko nuostabioji moteris Gal Gadot, aišku viena – finansinė nesėkmė kino juostai tikrai negresia. Jau dabar kalbama, kad už vaidmenį filme „Raudonasis pranešimas“ (angl. „Red Notice“) aktorius gaus daugiau nei 22 mln. JAV dolerių, tai bus pats didžiausias Dwayne‘o honoraras.

Filmo režisierius Rawsonas Marshallas Thurberis žada specialiųjų efektų prisotintą veiksmo komediją apie Interpolo agentą ir jo pastangas sugauti patį ieškomiausią pasaulyje meno brangenybių plėšiką. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, aktorei Gal Gadot bus patikėtas paslaptingas meno pasaulio atstovės vaidmuo. Juostos kūrėjai intriguoja žadėdami netrukus atskleisti dar vieną vaidmens atlikėją, kuris prisijungs prie filmavimo komandos.

Tai bus trečiasis režisieriaus ir aktoriaus Dwayne‘o Johnsono bendras projektas – 2016 metais pasirodė komedija „Centrinės pajėgos“ (angl. „Central Inteligence“), o visai netrukus kino teatruose išvysime veiksmo trilerį „Dangoraižis“ (angl. „Skyscraper“). Tokį neišskiriamą tandemą papildys prodiuseris Beau Flynnas, kurio darbu galima pasigėrėti filmuose: „San Andresas“, „Griaunantys viską“, „Requiem svajonei“.

 Aktorių G. Gadot ir D. Johnsono duetas prieš kameras stos jau šeštą kartą, kartu jie pasirodė penkiose „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) dalyse. Šiuo metu aktorė filmuojasi „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) tęsinyje.

Filmo „Raudonasis pranešimas“ premjeros data numatoma 2020 m. liepą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles