Betmeno ir Supermeno akistata turės ir suaugusių cenzą

Betmeno ir Supermeno akistata turės ir suaugusių cenzą

Po itin didelės filmo „Deadpool“ sėkmės, Holivudo studijos pradėjo stumti savo superherojų projektus į suaugusiųjų auditoriją. Tokiu būdu filmai gauna griežtą „R“ reitingą, kuris privilioja vyresnę ir smurto išsiilgusią auditoriją. Ne išimtis ir Zacko Snyderio filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V. Superman: Dawn of Justice“). Studija „Warner Bros.“ paruoš specialią ir ribotame tiraže pasirodysiančią versiją su „R“ reitingu.

Kaip teigia „Film Ratings“, šis filmo variantas gavo „Edited Version“ pavadinimą. Šią brutalesnę versiją žiūrovai galės išvysti praėjus 4 mėnesiams nuo filmo premjeros, kai į prekybą bus išleisti filmo Blu-Ray diskai. Tačiau kas šioje versijoje bus ir kuo ji skirsis nuo normalios ir kino ekranuose rodomos „PG-13“ versijos – neskelbiama.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Henry‘is Cavillis, Benas Afflecas, Gal Dagot, Jessie‘is Eisenbergas, Amy Adams, Michaelas Shannonas, Diane Lane, Lawrence Fishbourne, Ezra Milleris, Jasonas Momoa ir kiti aktoriai.

Filmo premjera visame pasaulyje įvyks jau kovo 25 dieną. Juostai prognozuojamas galingas startas tiek tėvynėje, tiek ir už jos ribų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles