Ryanas Reynoldsas gaus procentą nuo „Deadpool“ pajamų

Ryanas Reynoldsas gaus procentą nuo „Deadpool“ pajamų

Aktoriaus Ryano Reynoldso honoraras už pagrindinio vaidmens atlikimą filme „Deadpool“ žymiai padidės. Pasak portalo „The Hollywood Reporter“, aktoriaus kontrakte yra punktas, jog šis be 2 milijonų fiksuoto honoraro dar gaus ir procentą nuo galutinių juostos pajamų.

Filmas perkopė 500 mln. dolerių ribą vos per dešimt dienų, todėl aktorius už tai į banko sąskaitą papildomai pridės 10 mln. dolerių. Jeigu filmas perkops 800 mln. dolerių atžymą, jis prie savo honoraro pridės dar 15 mln. dolerių.

Studija „20th Century Fox“ jau pradėjo darbus susijusius su „Deadpool“ tęsiniu. Tikėtina, jog aktoriaus agentai antram filmui sugebės suderėti solidesnę fiksuotą sumą. Panašų atvejį jau galėjome matyti su Robertu Downey Jaunesniuoju ir jo pasirodymais „Geležinio žmogaus“ (angl. „Iron Man“) frančizėje.

„Deadpool“ – tai pats sėkmingiausias projektas aktoriaus R. Reynoldso karjeroje. Filmas jau sugebėjo sumušti begalę rekordų. Tarp jų jis turi ir galingiausią visų laikų startą skirtą filmams su „R“ cenzu. Kiti fantastiniai projektai su aktoriumi pasirodė gana silpnai. Blogai startavęs „Žaliasis žibintas“ (angl. „The Green Lantern“) ir „Ilsėkis ramybėje departamentas“ (angl. „R.I.P.D.“) vos nesužlugdė jo karjeros.

Kada į kino ekranus atkeliaus „Deadpool“ tęsinys nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles