Rusų superherojų filmą „Sergėtojai“ parodys Kinijoje

Rusų superherojų filmą „Sergėtojai“ parodys Kinijoje

Armėnų kilmės režisieriaus Sariko Andreasiano superherojų filmas „Sergėtojai“ (angl. „The Guardians“) bus pristatytas Kinijos rinkai. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“ gavęs žinią iš Kinijos distributorių kompanijos „Turbo Films“.

Tokiu būdu, filmas papuolė į taip vadinamą užsienio filmų kvotą Kinijoje, kuri siekia 34 juostas per metus. Tai išties didžiulis pasiekimas, nes kaip žinia, šalies kino rinka vis auga, ir jau greitai savo finansiniais kino pasiekimais pralenks JAV. Per paskutinius penkis metus tik „Stalingradas“ buvo papuolęs į Kinijos didžiuosius ekranus. Filmas užsidirbo 11 milijonų dolerių.

Priminsime, jog tokie filmai kaip rekordus mušantis „Deadpool“ ar praeitų metų veiksmo šedevras „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) nesugebėjo patekti tarp 34 laimingųjų kino projektų rodytų Kinijos teritorijoje.

Pasak vidinių šaltinių, studija „Enjoy Movies“ ir kinų distributoriai „Turbo Films“ pasirašė sutarti dėl tolimesnio bendradarbiavimo. Tiksliau, kalba eina apie bendrą darbą ties tęsinio kūrimu, kurį planuojama išleisti 2018 metais. Pirmasis filmas kino ekranus pasieks 2017 metų kovą. Jeigu abu filmai pasirodys teigiamai finansine prasme, jų kūrėjai pasiryžę sukurti visą frančizę, kuri, iš dalies, primintų „Keršytojų“ modelį.

Tai jau nebe pirmas superherojų temos filmas, kuris buvo sukurtas Rusijoje. Dar 2009 metais žiūrovai galėjo stebėti ganėtinai neblogai įvertintą filmą „Juodasis žaibas“ (angl. „The Black Lightening“). Filmas tėvynėje užsidirbo solidžius 21,5 mln. dolerių. Tačiau kalbos apie tęsinį tik ir liko kalbomis. Tikėtina, jog „Sergėtojai“ užsidirbs žymiai daugiau.

S. Andreasiano filmas „Sergėtojai“ pasakos apie superdidvyrius, kurie buvo sukurti dar šaltojo karo metais. Jie privalėjo slėpti savo super galias, tačiau atėjus sunkiam tėvynės laikotarpiui, herojų komanda ir vėl turėjo apjungti jėgas kovai su blogiu.

Paskutiniu režisieriaus S. Andreasiano projektu tapo kultinio kortų žaidimo „Mafija“ ekranizacija, kuri parodė, jog kino kūrėjas visai neblogai sugeba perteikti fantastinio pobūdžio projektus.

Filmo biudžetas siekia 30 mln. dolerių ir kartu su „Stalingradu“ – tai brangiausi projektas, kuriuos sukūrė rusai, o juosta buvo finansuojama iš valstybės biudžeto.

Kviečiame susipažinti su pirmuoju fragmentu iš filmo „Sergėtojai“. Tai Kano kova su teroristais:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles