Pirmajame „Grobio“ anonse – indėnų karės stoja prieš Grobuonį

Kino studija „20th Century Studios“, kartu su „Hulu“, paviešino pirmąjį savo filmo „Grobis“ (angl. Prey) anonsą. Ypatingai didelę įtampą palaikantis tyzerinis anonsas leidžia trumpam susipažinti su būsimo filmo vaizdais ir parodo, kada galima tikėtis filmo.

Taigi, iškart einant prie reikalo – „Grobis“ bus jau kultine tapusios „Grobuonies“ (angl. Predator) franšizės dalimi, tik šįkart tai – priešistorė. Veiksmas vyks maždaug prieš 300 metų ir pasakos apie Šiaurės Amerikos indėnų Komančių tautą. (Įdomus faktas, kad aktorius Johnny Deppas buvo oficialiai pripažintas šios indėnų genties nariu, nes vaidino būtent šios genties indėną Tontą filme „Vienišas reindžeris).

Anonse rodoma, kaip komančių moteris iš miško išbėga į laukymę, kurioje sutinką antrą savo genties narę. Ji išsitraukią lanką su strėlę ir įtempusi laukia priešo, bet ant jos kaktos pasirodo jau Grobuonies simpboliu tapę trijų lazerių taškai. Ir tai daugmaž yra viskas. Iš anonso sužinome ir tai, kad filmas pasirodys šių metų rugpjūčio 5 dieną ir bus rodomas per „Hulu“ platformą, o ne kino teatruose, mat tai yra „Hulu Originals“ kūrinys.

Pagrindinį vaidmenį atliks indėnų kilmės aktorė Amber Midthunder ir ji vaidins Naru – karę, ginančią savo gentį nuo žiauraus padaro. Filmą kurs režisierius Danas Trachtenbergas, anksčiau režisavęs „10-oji Kolverfyldo gatvė“ (angl. 10th Lane Cloverfield) ir kelių itin populiarių serialų serijas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles