Sklinda kalbos, kad Dwayne‘as Johnsonas taps naujuoju džinu „Aladine“

Sklinda kalbos, kad Dwayne‘as Johnsonas taps naujuoju džinu „Aladine“

Po truputį artėjant antrajai „Aladino“ (angl. „Aladdin“) daliai, ima sklisti ir vis daugiau kalbų apie patį projektą. Ir nors filmas pasirodys tik 2025 metais, praėjusių Oskarų atgarsiai, kai pirmojoje dalyje vaidinęs Willas Smithas sudavė Chrisui Rockui, ir toliau griauna jo karjerą. Šiuo metu viešojoje erdvėje vis labiau sklinda kalbos, kad būtent W. Smithą tęsinyje pakeis Dwayne‘as Johnsonas, kuris įkūnys legendinį džiną, praneša „Animatedtimes.com“.

Apie tai, kas nutiko Oskaruose, turbūt jau nereikia pasakoti, nes kalbos sklinda jau ne pirmą mėnesį. Būten dėl savo poelgio W. Smithas prarado jau ne vieną projektą, jam buvo 10 metų uždrausta lankytis Oskarų ceremonijose ir kituose su JAV kino meno ir mokslo akademija susijusiuose renginiuose. Taigi, visai nenuostabu, kad prie jau prarastų darbų, W. Smithas neteks ir džino vaidmens antroje „Aladino“ dalyje.

Būtent dėl šios priežasties reikia rasti pakankamai šarmingą, gerą humoro jausmą ir supratimą turintį aktorių, galintį atitikti panašias proporcijas, tinkančias džinui. Ir kas šiuo metu yra daugiausiai uždirbantis ir duagiausiai žiūrovų į kino sale pritraukiantis Holivude? Žinoma, tai D. Johnsonas, kuris, be jokios abejonės, pakankamai atitinka visus reikalavimus ir be didesnių problemų galėtų pakeisti W. Smithą šiame vaidmenyje. Deja, oficialaus patvirtinimo kol kas nėra, tad šios kalbos vis dar yra gandų lygmenyje, kad ir kaip realiai beskambėtų.

Kol kas žinių apie būsimą projektą tikrai yra mažai. Aišku tik tai, kad filmą ir vėl režisuos Guy‘us Ritchie‘is, o pagrindinius vaidmenis (be džino) atliks Naomi Scott ir Mena Massoudas. Siužetinės linijos kol kas irgi niekas tiksliai nežino, bet manoma, jog tai bus susiję su Džafaro sugrįžimu. Ir, turbūt nereikia stebėtis, kad filmas turės tęsinį, nors nei žiūrovai, nei kritikai nesutiko šio filmo su didele meile. Pirmoji dalis visame pasaulyje surinko daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles