„Karibų piratai 6“ vis dar planuojami su Margot Robbie, galimas ir Johnny‘io Deppo sugrįžimas

„Karibų piratai 6“ vis dar planuojami su Margot Robbie, galimas ir Johnny‘io Deppo sugrįžimas

Vienas garsiausių Holivudo prodiuserių, Jerry‘is Bruckheimeris, šiuo metu dalyvaujantis „Aso Maveriko“ (angl. Top Gun Maverick) viešinimo ture, užsiminė ir apie kitus savo projektus, o jei tiksliau – dabar itin dideliame dėmesio centre atsidūrusią šeštąją „Karibų piratų“ (angl. „Pirates of the Caribbean“) dalį. Kaip teigia prodiuseris, filmas turi net 2 scenarijus – vieną su Margot Robbie, kitą – be jos.

Kaip jau anksčiau buvo pranešta, šeštasis serijos filmas turėtų būti filmuojamas su aktore M. Robbie. Paklaustas apie būsimus serijos filmus su moterimi, kaip pagrindine veikėja, prodiuseris patvirtinto, kad šiuo metu vyksta derybos su Margot Robbie ir kad šeštajai daliai yra parašyti du scenarijai. Viename jų pagrindinį vaidmenį atliks M. Robbie. Kitu atveju scenarijus turėtų būti be M. Robbie, bet neaišku, ar pagrindinis personažas išliktų moteris, ar būtų koks kitas.

Ar yra galimybė, jog Johnny‘is Deppas sugrįš į filmų seriją? Be abejonės, tokia galimybė yra tik labai teorinė ir tai yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji, tai sklinda kalbos, jog „Disney“ nebenori turėti reikalų su J. Deppu ir net atsisakė galimybės aktoriui pasirodyti itin menkame, (vadinamame „cameo“) vaidmenyje. Antroji priežastis, J. Deppas dabar vykstančiame teisme jau buvo pareiškęs, kad į „Karibų piratus“ negrįš, net jei „Disney“ pasiūlys jam 50 mln. JAV dolerių ir milijoną alpakų.

Bet, kadangi tiek daug gerbėjų aktorių palaiko, o jo sugrįžimas neabejotinai patrauktų mases į kino teatrus (ypatingai, jei jis laimėtų teismą), visko gali nutikti, ypač dėl to, kad yra ir alternatyvi scenarijaus versija.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Gabija / 2023 kovo 22

    Labai geras filmas