Amber Heard vaidmuo „Akvamene 2“ gali būti smarkiai sumažintas

Amber Heard vaidmuo „Akvamene 2“ gali būti smarkiai sumažintas

Pasklido kalbos, kad Amber Heard vaidmuo filme „Akvamenas. Prarasta karalystė“ (angl. „Aquaman and the Lost Kingdom“) buvo labai smarkiai sumažintas ir gerokai menkesnis, nei pirmajame filme. Nors pati „Warner Bros.“ studija to nepatvirtino, bet anoniminiai šaltiniai pranešė, kad aktorės vaidmuo sumažintas iki mažiau nei 10 minučių.

Ir nors tai tėra gandai, tikimybė yra nemažai, ir tai būtų šioks toks kompromisas iš „Warner Bros.“ stovyklos, mat daugiau nei 3 mln. žmonių jau pasirašė peticiją, reikalaudami Amber Heard pašalinti iš filmo apskritai. Panašu, kad studija to daryti neplanuoja, tad gerokai apkarpytas vaidmuo galėtų būti šioks toks žingsnis.

Visa šį situacija susijusi su dabar vykstančiu Johnny Deppo ir Amber Heard bylinėjimosi dėl šmeižto. J. Deppas padavė A. Heard į teismą dėl šmeižto ir reikalauja 50 mln. JAV dolerių kompensacijos. A. Heard komanda atsakė tuo pačiu, tik dvigubai didesne suma – 100 mln. dolerių. A. Heard nelaimei, ypatingai daug žmonių nejaučia jokios užuojautos jai ir palaiko būtent J. Deppą. Tačiau bylinėjimasis dar tik įpusėjo ir galutinis rezultatas toli gražu neaiškus.

Jokių oficialių pranešimų daugiau nebuvo padaryta, bet apie šį „laiko apkarpymą“ pranešė filmų naujienas dažnai atkapstanti Grace Randolph. „Akvamenas. Prarasta karalystė“ jau seniai nufilmuotas ir jau gana ilgai yra montuojamas, tad buvo keista išvysti jo datos nukėlimą į 2023 metus. Bet, gali būti, kad būtent šis apkarpymas ir, savaime suprantama, istorijos keitimas, gali būti susijęs su datos nukėlimu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles