G. Miller praskleidė paslapties šydą apie antrąją „Pašėlusio Makso“ dalį

G. Miller praskleidė paslapties šydą apie antrąją „Pašėlusio Makso“ dalį

Jeigu Jūs savęs ir kitų klausinėjote, kada vėl galėsite patirti Valhalos metafiziškumą ir liudyti jos didybę, galite atsikvėpti kiek lengviau. Dar nepatvirtinti, tačiau tikrai motyvuoti gandai tvirtina, jog „Pašėlęs Maksas: Dykvietė“ jau galimai yra priešgamybinėje stadijoje Australijos dykumose.

Pats režisierius George Miller patvirtino, jog antrosios dalies scenarijus yra visiškai paruoštas, tačiau asmeniškai nekomentavo savo pozicijos dėl filmavimo darbų pradžios. Orientuojantis į režisieriaus nuotaikas, galima jausti, jog filmavimo darbai gali prasidėti dar iki šių metų galo.  Tokio paties nusistatymo laikosi ir Warner Bros.

Konkrečiai nėra žinoma ar tai bus filmas sufokusuotas į įvykius prieš ar po „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ istorijos. Žinoma tik tai, jog antroji dalis vėl pagrinde bus paremta Furiosos veikėja ir jos priešistore, kas leidžia daryti prielaidą, jog ir šiame filme Maksas (Tom Hardy) galimai sukurs tik antraplanio veikėjo prieskonį, ką santykinai buvo galima jausti ir pirmojoje dalyje.

Taigi belieka tikėtis, jog fatališka pirmosios dalies sėkmė, populiarumas ir fantastiški kritiktų įvertinimai suteiks kuo puikiausią toną Dykvietei tapti kita nuostabios frančizės favorite.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles