Colin‘as Firth‘as turėtų prisijungti prie „Merės Popins“ tęsinio

Colin‘as Firth‘as turėtų prisijungti prie „Merės Popins“ tęsinio

Britų aktorius Colin‘as Firth‘as su kino studija „Disney“ derasi dėl vaidmens filme „Merės Popins sugrįžimas“ („Mary Poppins Returns“), praneša „The Hollywood Reporter“.

Jei derybos baigsis sėkmingai, aktorius filme apie stebuklingąją auklę įkūnys Viljamą Vilkinsą, Ištikimybės patikėtinių banko prezidentą.

Jei Colin‘as Firth‘as papildys „Merės Popins sugrįžimo“ aktorių komandą, jis prisijungs prie pagrindinį vaidmenį atliksiančios Emily Blunt ir žibintininką vaidinsiančio reperio, Brodvėjaus miuziklų žvaigždės Lin-Manuel‘io Miranda.

Juostos siužetas pasakos istoriją, nutikusią praėjus 25 metams nuo originaliojo „Merės Popins“ filmo. Jau užaugę pirmojoje istorijoje regėti Maiklas ir Džeinė Benksai patiria asmeninę netektį. Tai iššaukia auklės Merės Popins atvykimą. Ji su savo draugu žibintininku Džeku susivienys tam, kad padėtų šeimai. Filmą režisuos Rob‘as Marshall‘as.

„Disney“ paskelbė, kad filmas pasaulio kino teatruose pasirodys per 2018 metų Kalėdas, gruodžio 25 dieną. Tuo metu bus praėję 54 metai nuo pirmojo „Merės Popins“ filmo pasirodymo didžiuosiuose ekranuose.

1964 metų miuziklas „Merė Popins“ buvo ypatingai sėkmingas projektas ir iki šiol vadinamas vienu sėkmingiausių filmų istorijoje. Pagal Pamelos Travers knygą pastatyta juosta buvo nominuota trylikai „Oskarų“, laimėjo penkis. Tarp jų auksinio riterio statulėlę pelnė pagrindinį vaidmenį atlikusi Julie Andrews, taip pat buvo apdovanota filmo muzika ir daina „Chim Chim Cher-ee“.

O dėl vaidmens “Disney” studijos filme besiderantį Colin’ą Firth’ą artimiausiu metu galėsime išvysti biografinėje dramoje „Gailestingumas“ („The Mercy“) bei šnipų filmo „Kingsmen“ tęsinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles