Pasirodė pirmasis „Bėgančio labirintu: vaistas nuo mirties“ anonsas

Šių metų pradžioje turėjusi pasirodyti trečioji „Bėgančio labirintu“ (angl. „Maze Runner“) dalis pagaliau dienos šviesą turėtų išvysti kitų metų pradžioje. Ištvėrusi daugybę atidėliojimų dėl pagrindinio juostos aktoriaus Dylano O‘Brieno sveikatos, šiandien studija pagaliau pristatė pirmąjį „Bėgančio labirintu: vaistas nuo mirties“ (angl. „Maze Runner 3: Death Cure“) anonsą.

Kaip pastebime iš pirmojo anonso, Thomą įkūnijantis Dylanas O‘Brienas veda savo draugų būrį į paskutinę ir labiausiai pavojingą misiją. Kad ją įveiktų, herojai turės patekti į legendinį „Paskutinį Miestą“, kitaip tariant, dar vieną labirintą, kuris bus pavojingiausias iš visų. Visi išlikę gyvi pagaliau sužinos atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus jau šioje – finalinėje – dalyje.

Aktorius Dylanas O‘Brienas 2015-ų metų rudenį filmavimo aikštelėje pateko į nelaimingą atsitikimą, kuomet buvo filmuojamos gaudynių scenos su automobiliais ir atliekami kaskadiniai triukai. Aktorius patyrė daugybę kaulų lūžių ir iš karto buvo nuvežtas į Vankuverio ligoninę, kur jam buvo suteikta pirmoji pagalba.

Į režisieriaus kėdę sugrįžo pirmųjų dviejų dalių kūrėjas Wesas Ballas, o Dylanui O‘Brienui kompaniją ir vėl palaikys Kaya Scodelario su Thomas’u Brodie-Sangsteriu, bei prie juostos prisijungianti „Sostų Karuose“ Missandei įkūnijusi aktorė Nathalie Emmanuel. Didžiuosiuose kino ekranuose juosta pasirodys 2018-ų metų Sausio 26-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles