Naujasis „Aukšta klasė 3“ anonsas signalizuoja trilogijos pabaigą

Nuo antrosios „Aukšta klasė“ (angl. „Pitch Perfect“) dalies „Belos“ realiame gyvenime aukštumų nepasiekė – merginos trykšta noru ir vėl sugrįžti į sceną. Ką tik išleistame jau antrame filmo anonse matome grupę gana sudėtingoje padėtyje, mat nei vienos iš „Belų“ gyvenimas nėra rožėmis klotas.

Dabar jos jau nebe studentės ir kasdienybėje reikia daugiau, negu mokėti gražiai dainuoti akapelos stiliumi. Po pergalės Pasaulio Akapelos Čempionate „Belos“ išsiskirsto ir supranta, kad nėra daug darbo pasiūlymų dainininkėms be instrumentų. Gavusi progą vėl susiburti vienam koncertui Amerikos kareiviams Europoje, ši šaunių aka-entuziasčių grupė jos nepraleidžia. Juolab, kad tai turbūt paskutinis kartas.

Kai pirmasis „Aukštos klasės“ trilogijos filmas 2012-aisiais pasirodė kino teatruose, jis patyrė netikėtiną sėkmę – uždirbo 65 milijonus JAV ir 115,3 milijonų visame pasaulyje, nors filmo biudžetas buvo vos 17 milijonų. Garso takelis taip pat iškart tapo populiarus – 2013 tai buvo labiausiai perkamas garso takelis, o singlas „Cups“ ir dar dvi dainos iš filmo net pateko į Billboard Hot 100 klausomiausių metų singlų sąrašą. Šitokia sėkmė pagimdė antrąją dalį „Aukšta klasė 2“, kurioje grįžo visos pagrindins aktorės, taip pat prisijungė ir keletas naujų, tokių kaip Hailee Steinfeld ir Katey Sagal. Tęsinys turėjo dar didesnį pasisekimą, surinkdamas 184,2 milijonų JAV ir 287,5 visame pasaulyje. Biudžetas tesiekė 29-is milijonus.

Kino kompanija „Universal“ paskelbė, kad „Beloms“ trečiasis nuotykis bus paskutinis, tačiau fanai neturėtų liūdėti, nes ši franšizė turbūt nebus tiesiog pakišta po kilimu ir užmiršta. Aktorė Hailee Steinfeld pareiškė, kad ketina perdaryti šią filmų seriją iki 2020 metų, mat bus jau visai nauja karta, kuri taip galės užaugti su šiais filmais. Tačiau aktoriai turbūt bus kiti, tad Anna Kendrick ir Rebel Wilson kartu dainuojančias vienoje scenoje matysite paskutinį kartą. Pasiruoškite servetėlių ir nutrūktgalviškai šėlti, nes šįkart merginos žada visišką aka-bombą šioje paskutinėje trilogijos dalyje, kuri kino ekranuose pasirodys gruodžio 22 dieną.

Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Elizabeth Banks ir John Michael Higgins – visos šios aktorės grįžta vaidinti „Belų“ jau trečiąjį kartą, kartu su vėl prisijungiančiais John’u Lithgow’u ir Ruby Rose. „Aukšta klasė 3“ bus naujos režisierės Trish Sie darbas, kuri jau pasižymėjo surežisavusi „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko“ (angl. „Step Up All In“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles