Kaya Scodelario ir Joshas Hutchersonas vaidins filme pagal „Romeo ir Džiuljetą“

Kaya Scodelario ir Joshas Hutchersonas vaidins filme pagal „Romeo ir Džiuljetą“

Legendinė Viljamo Šekspyro „Romeo ir Džuljeta“ (angl. „Romeo and Juliet“) turėjo daug atmainų kine, ir panašu, kad sulauksime dar vienos – „Die in a Gunfight“ bus naujas bandymas atvaizduoti šią istoriją.

Kol kas scenarijaus vingių žinoma nedaug: filme pamatysime du įsimylėjelius, kuriems likimas nepašykštės sunkumų – Beną (akt. Joshas Hutchersonas) ir Mary (akt. Kaya Scodelario). Dėl didžiulio konflikto, kuris ir vėl vyksta tarp judviejų šeimų, šie negali būti kartu, tačiau kova dėl jų meilės juos vis tiek suveda. Juostoje taip pat pamatysime ir Helen Hunt bei Olivia Munn.

„Die in a Gunfight“ režisuos Collin Schiffli, debiutavęs 2014-ais su kūriniu „Animals“. Scenarijų rašo kompanijos Marvel filmo „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) scenaristai Andrew Barrer ir Gabriel Ferrari, siekiantys paversti Šekspyro klasikinę romantinę tragediją į šiuolaikinį romantinį veiksmo filmą.

Kaya Scodelario kitais metais bus galima išvysti paskutinėje „Bėgantis labirintu“ dalyje, o jeigu dar nežinote Josho Hutchersono iš jo vaidmens „Bado žaidynėse“ (angl. „Hunger Games“), jį galite pamatyti netrukus pasirodysiančiame „The Disaster Artist“, kurį režisuos Jamesas Franco.

Filmavimai prasideda kitą mėnesį, o filmas greičiausiai kino ekranus pasieks 2018 metų rudenį/žiemą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles