Įsikūnijimas. Pradedami beprecedenčiai 4 filmo tęsinių darbai

Įsikūnijimas. Pradedami beprecedenčiai 4 filmo tęsinių darbai

Pirmoji „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) dalis pasirodė dar 2009 m. Nors ir juosta iki šiol išlieka daugiausiai uždirbusiu filmu istorijoje, tačiau žadėto tęsinio gerbėjai vis dar nesulaukė, o planuotos tęsinio datos metai iš metų būdavo nukeliamos vis tolyn.

Panašu, jog fanai gali pradėti džiaugtis, nes vakar Manhatano paplūdimyje pirmosios „Įsikūnijimo“ dalies režisierius James Cameron pradėjo filmo kūrimo darbus. Negana to, tai bus iki šiol precedento neturėjęs kūrimo procesas – mat režisierius pasiryžęs iš karto nufilmuoti keturis, vienas po kito seksiančius filmo tęsinius 3D formatu.

Stebina ne vien iš karto filmuojamų tęsinių skaičius (P. Jackson visas tris „Žiedų valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) dalis taip pat nufilmavo kartu), bet ir filmavimo biudžetas, kuriam planuojama skirti daugiau nei 1 milijardą dolerių. Nors skaičius bauginantis ir lenkia bet kokius iki šiol egzistavusius standartus, nereikia pamiršti, jog filmai bus keturi. Tokiu būdu kiekvienam filmui suskirstytos lėšos nors ir bus milžiniškos, tačiau, vertinant atskirai, gali ir nepranokti ligšiolinio lyderio – „Karibų piratai. Pasaulio pakraštys“. Galiausiai, tokio masto filmui rasti tinkamesnį režisierių už J. Cameroną būtų sunku, mat, be daugiausiai uždirbusių filmų topuose karaliaujančio „Įsikūnijimo“, režisieriui priklauso ir antroji vieta, užimta „Titaniko“, bei neblogai pasirodę „Terminatorius. Paskutiniojo teismo diena“ ir „Svetimas“.

Pirmasis filmo tęsinys preliminariai kino ekranus turėtų pasiekti 2020 m. gruodžio 18 d., antrasis – metais vėliau, o dvi paskutinės dalys pasirodys 2024 m. ir 2025 m. gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles