Scarlett Johansson ir Chrisas Evansas apjungs jėgas naujam projektui

Scarlett Johansson ir Chrisas Evansas apjungs jėgas naujam projektui

Du Keršytojai vėl apjungs jėgas bendrame filme, tik šįkart tai bus ne „Marvel“ visatos projektas. Kaip praneša portalas „Deadline“, aktoriai Chrisas Evansas ir Scarlett Johansson atliks pagrindinius vaidmenis „Apple“ studijos filme „Projektas Artemidė“ (angl. Project Artemis).

Įdomus yra ir režisieriaus pasirinkimas. Filmą režisuos Jasonas Batemanas, visiems geriau žinomas iš savo aktorystės projektų. Daugiausiai komedijose išgarsėjęs aktorius neseniai atrado režisūrinį pašaukimą. Be poros mažų debiutinių kino projektų jis kartu režisavo ir ne vieną serialo „Ozarkas“ (angl. Ozark) seriją, kuriame pats atlieka ir vieną pagrindinių vaidmenų. Taip pat, Batemanas bus ir filmo prodiuseris.

Filmas pasakos apie kosmines lenktynes, tačiau ką vaidins Scarlett Johansson ir Chrisas Evansas – kol kas neskelbiama. Taip pat neskelbiama ir kada filmas turėtų pasirodyti. Ir, savaime suprantama, kad „Projektas Artemidė“ bus rodomas per „Apple+“ platformą, mat studija už teisę kurti filmą sumokėjo net 100 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles